Sales specialist pre rezidenčné projekty u developera

BEGARD - Real Estate personálna agentúra

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
2 500 EUR/mesiacKonečná mzdy bude závisieť od predchádzajúcich skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významného developera, hľadáme človeka, ktorý svojimi doterajšími skúsenosťami bude prínosom vo fáze plánovania a prípravy nového projektu do spustenia predaja a následne bude silným článkom v procese predaja.

Hlavnou náplňou práce Sales specialist bude:

  • Spracovanie pridelených dopytov a následné oslovenie klienta formou telefonátu, emailu alebo dohodnutie osobného stretnutia,
  • Komunikácia a odborná negociácia s potenciálnymi zákazníkmi s cieľom uzavrieť obchod,
  • Zaisťovanie obhliadok nehnuteľností s potencionálnymi klientmi v mieste výstavby a na predajnom mieste,
  • Priebežná komunikácia s existujúcim klientom ohľadom prebiehajúcich procesov, základných povinností a možností (priebeh výstavby, výber štandardov, proces klientskych zmien, hypotekárne financovanie),
  • Account management pre klienta v procese reklamácií, sťažností, krízovej komunikácie a zmeny zmluvných podmienok,
  • Sledovanie úhrady faktúr klientov a vyzvať ich k splateniu,
  • Podpora pri príprave marketingových a predajných materiálov,
  • Zabezpečenie naplnenia CRM potrebnými údajmi, vizualizáciami a pôdorysmi,
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami pri príprave projektov.

​• veľmi zaujímavé bonusové ohodnotenie
​• Cafeteria
​• Multisport karta
​• športové aktivity, teambuildingy
​• príspevok na vzdelávanie
​• ovocie, káva a čaj na pracovisku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Našim klientom je developerská spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, marketing, architektúra, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

predajca, realitný maklér

Počet rokov praxe

2

Hľadáme:

  • zanieteného obchodníka v rezidenčnom segmente,
  • príjemne komunikatívneho, tímového hráča s chuťou reprezentovať významné a ambiciózne projekty.

Personálne poradenstvo a sprostredkovanie práce v odvetví Real Estate, Development & Construction.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4809185  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac