Technický a Obchodný riaditeľ areálu

BEGARD - Real Estate personálna agentúra

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného, technicky zdatného človeka, ktorý aktívne pristupuje k problémom, hľadá riešenia a svoje negociačné schopnosti využíva pri komunikácii s nájomcami areálu.

Technický potenciál využije pri výkone nasledovných úloh:
- kompletná správa budov, pozemkov a majetku v správe zamestnávateľa;
- zabezpečenie realizácie pravidelných zákonných revízií na zverených objektoch;
- riešenie technických závad vzniknutých na zverených objektoch;
- energetický manažment na zverených objektoch / odpočty a pravidelný reporting odpočtu médií (teplo, chlad, plyn, elektrina, voda);
- riešenie poistných udalostí a reklamácií na zverených objektoch;

Obchodnícky potenciál využije pri výkone nasledovných úloh:
- vyjednávanie o podmienkach nájmu;
- administrácia nájomných zmlúv;
- aktívne vyhľadávanie nových nájomcov;
- spolupráca s brokerskými spoločnosťami;
- komunikácia s nájomcami a riešenie ich požiadaviek;
- komunikácia a preberanie prác od dodávateľov tovarov a služieb;
- výkon administratívnych činností, súvisiacich s riadením areálu;
- pravidelný reporting nadriadenému CEO spoločnosti,

- 13. a 14. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa správou majetku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Správa komerčných nehnuteľností

Počet rokov praxe

7

- prax v oblasti komerčných prenájmov;
- celkový rozhľad v oblasti komerčných nehnuteľností, property a facility managementu;
- vyjednávacie skúsenosti a dobrá orientácia v praxi prenájmov, štruktúre nájomnej zmluvy a trhových štandardov.

Personálne poradenstvo a sprostredkovanie práce v odvetví Real Estate, Development & Construction.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4781833  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac