Deputy Finance Manager

BEGARD - Real Estate personálna agentúra

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
3 000 - 3 500 EUR/mesiacKonečná mzda bude upresnená v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú spoločnosť v Bratislave, hľadáme Deputy Finance manažéra, ktorý bude okrem finančných procesov v spoločnosti zodpovedať aj za personálne riadenie menšieho tímu.

Od Deputy Finance Manager očakávame:

- vedenie a dohľad nad správnym chodom účtovného oddelenia spoločnosti,
- vedenie tímu kolegov na finančnom oddelení,
- kontrolu finančných výstupov spoločnosti,
- zodpovednosť za daňové povinnosti spoločnosti,
- koordináciu prípravy rozpočtov, ich čerpania a analýzu výsledkov spoločnosti,
- zabezpečenie kontrolingu a finančných tokov spoločnosti,
- zodpovednosť za audit a spoluprácu pri konsolidovanom audite,
- komunikáciu s klientmi, kolegami a orgánmi štátnej správy,
- prípravu pravidelných reportov pre nadriadeného a vedenie spoločnosti.

- stabilná a perspektívna pracovná pozícia,
- možnosť odborného rastu,
- príjemné pracovné prostredie,
- dynamický pracovný tím,
- balík zamestnaneckých výhod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je významná spoločnosť v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

finančníctvo, účtovníctvo, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- znalosť problematiky majetku a odpisov,
- skúsenosť s riadením finančných procesov v spoločnosti,
- skúsenosť s vedením ľudí
- znalosť účtovníctva a daňovej problematiky
- skúsenosť s riadením cash flow.

Personálne poradenstvo a sprostredkovanie práce v odvetví Real Estate, Development & Construction.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4772523  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac