Business Analyst

BEGARD - Real Estate personálna agentúra

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 800 - 2 000 EUR/mesiacKonečná mzda bude upresnená na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme novú posilu do finančného tímu. Hľadáme človeka, ktorý je silný v analytickom myslení, rád pracuje s číslami, ovláda veľmi dobre excel a má dostatočne dobrý prehľad o ekonomických procesoch.

Biznis analytik bude pracovať s dátami celej skupiny a jeho náplň práce obsahuje:

- denné spracovanie výpisov z účtov a príprava reportu o likvidite skupiny,

- denná príprava reportu o pohľadávkach,

- príprava databáz na mesačný finančný report skupiny,

- príprava projektu e-archív dokumentov spoločnosti a následná prevádzka e-archívu,

- príprava podkladov a agendy Investičného výboru skupiny,

- spracovanie dát k ad-hoc reportom skupiny resp. k účtovným a daňovým výstupom spoločností v rámci skupiny

- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ a dlhodobá pracovná perspektíva,
- príjemné prostredie a menší kolektív,
- koncoročné bonusové ohodnotenie,
- flexibilný pracovný čas /občasná práca z domu,
- školenia,
- práca v administratívnych priestoroch v centre Bratislavy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Našim klientom je slovenská investičná skupina.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, finančné, matematické, IT

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- presnosť, samostatnosť, flexibilita,
- znalosť podnikových financií výhodou,
- dobrá znalosť balíka Microsoft Office, najmä Excel,
- kladný vzťah k číslam,
- skúsenosť s Multicash výhoda.

Personálne poradenstvo a sprostredkovanie práce v odvetví Real Estate, Development & Construction.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4765197  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac