Komplexný Samostatný účtovník

BEGARD - Real Estate personálna agentúra

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme samostatného seniorného účtovníka, ktorý má bohaté skúseností s vedením komplexnej účtovnej agendy.

Hlavnou náplňou práce bude:
- vedenie komplexnej účtovnej agendy viacerých obchodných spoločností
- spracovanie DPH - príprava daňových priznaní k DPH, KV a SV,
- kvartálna, ročná účtovná závierka, vypracovanie daňových priznaní
- vypracovávanie a odosielanie mesačných, kvartálnych a ročných výkazov a hlásení;
- vykonávanie inventarizácie účtov v hlavnej knihe
- príprava podkladov pre audit za pridelenú oblasť

- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ a dlhodobá pracovná perspektíva,
- 13. a 14. plat,
- príjemné prostredie, rodinná atmosféra
- flexibilný pracovný čas /občasná práca z domu,
- školenia,
- práca v administratívnych priestoroch v centre Bratislavy.

Vopred ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov s požadovanými skúsenosťami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Našim klientom je slovenská investičná skupina.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovné, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti s vedením komplexného podvojného účtovníctva,
- znalosť daňových zákonov a podvojného účtovníctva,
- skúsenosti s vedením účtovníctva pre viacero účtovných jednotiek výhodou,
- schopnosť prevziať zodpovednosť za nastavenie procesov,
- skúsenosti s vedením tímu výhodou,
- presnosť, samostatnosť, flexibilita,
- znalosť programu Omega je výhodou,
- znalosť agendy mzdového účtovníctva je výhodou.

Personálne poradenstvo a sprostredkovanie práce v odvetví Real Estate, Development & Construction.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4765112  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac