Senior Sales Representative / Obchodná zástupkyňa

BeeSafe s.r.o.

Miesto práce
Juraja Slottu 2718/4, okres Žilina
Termín nástupu
01.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000-1500Eur + % podiel z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu, ktorá má zmysel?
Snívaš o tom, ako zlepšiť svet?
Myslíš pozitívne, si kreatívna a potrebuješ príležitosť?

BeeSafe hľadá posilu do tímu a možno hľadá práve TEBA!

Dokážeš predať to, v čo veríš? Hľadáme obchodnú zástupkyňu so skúsenosťami a záujmom o oblasť osobnej či verejnej bezpečnosti.

Budeš pracovať na udržiavaní vzťahov s existujúcimi klientmi. Vyhľadávať obchodné príležitosti a získavať nových zákazníkov v rámci Slovenska a krajín V4. Svoje komunikačné schopnosti oceníš pri prezentovaní produktov a služieb, ktoré ponúkame v našom portfóliu. Budeš zodpovedná za prípravu podkladov na obchodné stretnutia, prípravu a vytváranie cenových ponúk pre klientov, uzatváranie zmlúv, a pravidelný reporting plánovanej a vykonanej činnosti.

V našej spoločnosti si ceníme kreatívne myslenie, inovatívne nápady, samostatnosť a doťahovanie vecí do úspešného konca.

Radi prijímame výzvy, prekračujeme hranice a nepoznáme stereotyp! Sme presvedčení, že lepšia budúcnosť nepríde sama, musíme jej pomôcť. Pridáš sa?

Prečo je fajn pracovať s nami?
Sme mladý dynamický tím, a veríme, že náš produkt môže prispieť k zlepšeniu bezpečnosti ľudí vo chvíli, keď to naozaj potrebujú.

Sídlime v rodinnom domčeku so záhradou v centre Žiliny a miesto pracovného napätia ťa čaká skutočná rodinná atmosféra.

Tiež možno oceníš flexibilnú pracovnú dobu a homeoffice.

Informácie o výberovom konaní

Nenechaj nás čakať a daj nám o sebe vedieť ;)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bezpečnosť a civilná ochrana, FBI (Fakulta bezpečnostného inžinierstva)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ovládanie niektorého z jazykov krajín V4 výhodou.

BeeSafe je inteligentné riešenie na zlepšenie osobnej bezpečnosti. Vytvorili sme bezpečnostnú aplikáciu, ktorá môže v prípade núdze automaticky požiadať o pomoc. V súčasnosti okrem osobnej aplikácie, ktorej úlohou je postarať sa o Vaše bezpečie a bezpečie tých, na ktorých Vám záleží najviac, spolupracujeme s viacerými spoločnosťami, ktoré chcú neustále zvyšovať bezpečnosť svojich zamestnancov. Tiež spolupracujeme s niekoľkými slovenskými mestami, ktorých vedeniu záleží na bezpečnosti a ochrane svojich občanov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Juraja Slottu 2718/4
010 01 Žilina
ID: 3284578   Dátum zverejnenia: 12.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000-1500Eur + % podiel z predaja