District Manager pre Východné Slovensko (ž/m) na plný úväzok

beeline Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Plat 1535€ v hrubom a Bonus 20%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obchodné vedenie predajnej oblasti, riadenie nákladov a ich optimalizácia
• Podpora a optimalizácia našich predajných miest (layout predajných miest a sortimentu, kontrola ziskovosti a vizuálny merchandising)
• Nábor, školenie a vedenie a rozvoj zamestnancu (Mobile Merchandiser)
• Nastavovanie a rozvoj vzťahov s našimi obchodnými partnermi

Ponúkame zapálenú pracovnú atmosféru plnú otvorenosti a dôvery, taktiež aj príležitosť rozvíjať sa v dynamickej a rastúcej firme a dalej:

• Zľavu na firemné produkty
• Flexibilný pracovný čas
• Firemné auto i pre súkromné účely
• Možnosť kariérneho rastu v neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• SŠ/VŠ vzdelanie
• Minimalně 3 roky pracovné skúsenosti v obchode
• Minimalně 2 roky skúsenosti s riadením personalu
• Dobrú znalosť AJ
• Dobrú znalosť Microsoft, predovšetkým Excel
• Podmienkou práce je vodičsky preukaz aj cestovanie
• Zašli nám prosím Tvoj životopis v slovenčine a v angličtine

Vitaj v beeline!

Našou víziou je ponúkať trendové módne doplnky za skvelé ceny. Vízia, ktorú úspešne realizujeme od roku 1990. S našimi silnými značkami SIX, I AM, TOSH a ďalšími produktmi bez označenia, ako aj so súkromnými značkami sme zastúpení na 24.200 predajných miestach v 22 krajinách sveta. To robí zo spoločnosti beeline jedného z najväčších medzinárodných dodávateľov módnych šperkov a módnych doplnkov. 3.200 zamestnancov sa stará o to, aby sa k nim pridávali stále nové krajiny a nové predajné plochy. A tiež o to, aby sa ponuka módnych výrobkov neustále rozširovala.

Predovšetkých však úspech. Neustále rastieme. Chceš byť pri tom?

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3422014  Dátum zverejnenia: 15.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat 1535€ v hrubom a Bonus 20%