Welcome to beeline!

Offering trendy fashion accessories at great prices – that's our vision. It's a vision we've been implementing successfully since 1990. With our strong brands SIX, I AM, TOSH and several white and private labels, we're represented through over 23,050 sales areas in 60 countries worldwide. This makes beeline one of the largest international suppliers of fashion jewelry and accessories. Over 4,800 dedicated employees ensure that we continue to open up new sales areas and markets, and that our fashionable product lines, are continually expanded.

With passion, responsibility and a high level of teamwork, we are growing…fast, and looking for enthusiastic and experienced people to help us on this remarkable journey!

Sales Asisstant - Predavač/ka módnej bižutérie, Bratislava OC Aupark, 40/týždeň

Náplň práce:

• Poskytovanie predajných služieb podľa štandardu spoločnosti
• Starostlivosť o zákazníka a jeho potreby
• Dekorácia stojanov a predajnej plochy
• Obsluha pokladne
• Príjem a inventúra tovaru

Tvoj profil:

• SŠ vzdelanie
• Skúsenosti s predajom
• Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
• Schopnosť tímovej spolupráce
• Ochota pracovať na zmeny
• Záujem o módu a doplnky, umenie nadchnúť sa a vlastná iniciatíva

PONÚKAME:
• Nadšenú pracovnú atmosféru
• Otvorený vzťah ku kolegom
• Zľava na tovar ako benefit
• Prácu v týme, ktorý zdieľa spoločné hodnoty
• Príležitosť rozvíjať sa v mezinárodnej dynamickej firme so sídlom v Nemecku

PRIHLAS SA PROSTREDNICTVOM:

Nebo pošli svoj životopis na nasledujúcu e-mailovú adresu: [email protected]
Beeline poskytuje vhodnú nástupnú pozíciu pre akúkoľvek úroveň profesných skúseností. Výborné šance na kariérny postup na celom svete. beeline ponúka prostredie medzinárodne úspešného podniku, v ktorom sa však zamestnanci cítia ako doma. Ak ku práci pristupuješ s vášnivým zaujatím a zmyslom pre zodpovednosť, si tu správne.

Použij teraz odkaz www.beeline-group.com/sk.

Zvoľ si štát a oblasť a objavuj cestu beeline!

JobID: 3041SAR30646
ID: 3306731   Dátum zverejnenia: 9.2.2018