Architekt

Beeli s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 58, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1000 až 1600 €, v závislosti od odbornosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spracovanie všetkých stupňov projektovej dokumentácie časti architektúry, koordinovanie profesií

práca v mladom kolektíve, možnosť vzdelávania, stabilná práca

Dovoľujeme oznámiť, že s Vašimi osobnými údajmi poskytnutými vo Vami zaslanom životopise bude nakladané plne v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení (ďalej len „Zákon o ochrane osobných údajov“).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektonické konštrukcie a projektovanie /Pozemné stavby a architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk Revit Architecture - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-práca viac zameraná na architektúru (tvorba štúdií, vizualizácií)
-práca v Revite výhodou
-samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť
-schopnosť zvládať stresové situácie, schopnosť komunikovať s ostatnými profesiami
-pracovné nasadenie, časová flexibilita
-ochota učiť sa nové veci
-znalosť stavebného zákona
Spolu so životopisom Vás prosíme zaslať aj portfólio prác.

Spoločnosť Beeli s.r.o. sa venuje predovšetkým projekčnej činnosti v oblasti:
- komplexnej projekcii pozemných stavieb rodinných domov, bytových domov, administratívnych budov a priemyselných stavieb
- architektonickej činnosti
- technických zariadení budov
- komplexnej obnovy budov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3563381  Dátum zverejnenia: 27.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 až 1600 €, v závislosti od odbornosti