Majster výroby , mäsiar

Beef House, s.r.o.

Miesto práce
Trenčianske Bohuslavice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.9.2019
900 - 1 300 EUR/mesiacod 700,- plus pohyblivá čiastka mzdy podľa interných odmeňovacích smerníc

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nový závod = nové pracovné pozície
-Majster výroby, mäsiar
Náplň práce: porcovanie, úprava mäsa, balenie, práca s technologic.zariadením závodu

- Platové ohodnotenie závislé od pracovnej pozície, doterajšej praxe, zručnosti a výkonov pracovníka
- Pošlite svoj životopis/ žiadosť/ dopyt na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- u majstra výroby prax v odbore mäsovýroba nutná
- zručnosť, samostatnosť, zodpovednosť, chuť pracovať
- spoľahlivosť, komunikatívnosť, lojalita, bezúhonnosť

Firma zaoberajúca sa distribúciou chlad. a mraz. tovaru na území Slovenskej republiky, importom a exportom mäsa a mäsových výrobkov, zmrzliny.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3743670  Dátum zverejnenia: 20.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 300 EUR/mesiacod 700,- plus pohyblivá čiastka mzdy podľa interných odmeňovacích smerníc