Ambulantný predaj zmrzliny

Beef House, s.r.o.

Slovensko, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
23.4.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 600.- do 1400.-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pozícia obch.zástupcu so zameraním na ambulantný predaj zmrzliny, priamy predaj do reštaurácií a maloobchod.predajní
- ambulantý predaj tovaru z vozidla
- rozvoz tovaru objednaného cez call centrum
- nakladanie, rozvoz , vykladanie tovaru u zákazníkov
- pravidelné rozvozové týždenné trasy v danom regióne
- zodpovedá za rozvoz a predaj tovaru podľa stanovených rozvoz.liniek
- vedenie sprievodnej dokumentácie k tovaru
- prijímanie a vydávanie hotovosti za doručený tovar
- aktívne vyhľadávanie nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- zodpovednosť za zverený tovar, vozidlo, sprievodné dokumenty, hotovosť
- údržba a základný servis zvereného vozidla
- región: Nové Mesto n/V, Trnava, Topoľčany

- progresívne odmeňovanie na základe výsledkov (zákl.plat + odmeny)
- charakter sezónnej práce (od 23.4. do 30.9.)
- možnosť práce na plný úväzok alebo na živnosť

- štruktúrovaný životopis v SJ prosím zašlite na emailovú adresu: [email protected]
- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatná a zodpovedná osoba schopná zorganizovať svoj prac. čas
- schopnosť plánovania
- dynamická a presvedčivá osobnosť
- schopnosť operatívne riešiť problémy
- spoľahlivosť, komunikatívnosť, lojalita, bezúhonnosť

Firma zaoberajúca sa distribúciou chlad. a mraz. tovaru na území Slovenskej republiky, importom a exportom mäsa a mäsových výrobkov, zmrzliny.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3647759  Dátum zverejnenia: 18.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600.- do 1400.-€