Reagujte bez životopisu

Vodič VZV / Zásobovač výrobnej linky - Žilina / možné zaškolenie popri práci + preukaz na obsluhu VZV zdarma! + 30€ bonus za školenie na VZV

BEE Group, s.r.o.

Miesto práce
Kia Motors Slovakia s.r.o., Teplička nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Od 1 300 EUR/mesiacPriemerná mzda od 1300+€ brutto /mesiac sa skladá z: --nástupná základná mzda vodiča VZV : 940€/mesiac (brutto) --po skúšobnej dobe základ mzdy : 970€ /mesiac (brutto) + dochádzkový bonus 30€ + bonus za zaškolenie 30€ + príplatok za zodpovednosť (70-80€ v závislosti od pozície), + príplatok za poobednú zmenu +0,4€/hod. + príplatok za nočnú zmenu +1,7€/hod. + príplatky za prácu nadčas, sviatky a víkendy + bonus za nadčasy a výkon + letný a zimný bonus (13.plat) Stravné lístky v hodnote 5,85€ / pracovný deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do areálu Žilinskej automobilky hľadáme pracovníkov do skladov na pracovnú pozíciu vodič VZV / zásobovač výrobnej linky.

Firma vie záujemcu o túto prácu aj zaškoliť a zabezpečiť potrebné papiere na vykonávanie práce vodiča vysokozdvižného vozíka.

Práca zahŕňa hlavne nakladanie / vykladanie určeného materiálu pomocou vysokozdvižného vozíka ako aj balenie, odbaľovanie a expedíciu tovaru, manipuláciu s príslušným materiálom, výmenu alebo obsluhu vozíkov v rámci prideleného pracoviska a iné pomocné práce v sklade.

Mzda: od 1300+ € brutto /mesiac vrátane príplatkov + 13.plat

- Doprava do práce je zabezpečená autobusmi zo smerov Čadca,
Kysucké Nové Mesto, Staré Bystrice, Skalité, Turzovka, Vychylovka,
Horný Vadičov, Liptovký Mikuláš / Ružomberok, Trstená, Dolný Kubín,
Terchová, Rajec, Považská Bystrica, Bytča, Martin, Vrútky, Strečno
- možnosť pracovať dlhodobo
- možnosť čerpania záloh
- 13.plat
- možnosti práce v Žiline máme aj pre operátorov výroby

Informácie o výberovom konaní

V prípade otázok alebo záujmu nás kontaktujte:
BEE Group, Republiky 4, 01001 Žilina
0951 772 782 / 0907 677 775 / 0948 303 636 Email: [email protected]
Web: www.beegroup.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť spravujúca skladové priestory a logistické úlohy v žilinskej automobilke.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel / logistika

Prax na pozícii/v oblasti

prax ako vodič VZV výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a dochvíľnosť
- možnosť pracovať v 3-zmennej prevádzke
- vedieť pracovať ako súčasť tímu

Sme mladá, dynamická a progresívna personálna agentúra zameraná na recruiting, head-hunting, personálny leasing, brigády a poradenstvo. Naša pôsobnosť zahŕňa výrobný a nevýrobný sektor pričom naším cieľom je neustále zlepšovanie pracovných podmienok našich zamestnancov ako aj zodpovedné plnenie požiadavok našich klientov načas a s profesionálnym prístupom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4171435  Dátum zverejnenia: 12.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac