Reagujte bez životopisu

Operátor výroby / Obsluha výrobných strojov - Žilina širšie centrum + Nástupný bonus

BEE Group, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Od 5,49 EUR/hod.+ 70€/ mes. dochádzkový bonus, + Letný a Zimný bonus a ďalšie..

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre výrobnú spoločnosť v Žiline hľadáme operátorov výroby na rôzne pozície (operátor výroby, kvalitár, zvárač či vodič VZV).

Spoločnosť pôsobí v oblasti automobilového priemyslu a dodáva komponenty (časti karosérie) pre žilinskú automobilku.

- operátor výroby je zodpovedný za obsluhu výrobných zariadení
- do výrobného stroja sú vkladané plechy, ktoré sú následne strojom zvarené. Takto zvarené kusy sa ukladajú do vozíkov a exportujú na ďalšie spracovanie
- náplňou práce je tiež skrutkovanie alebo lepenie komponentov ako aj ich príprava na ďalšie použitie

Priemerná mzda operátora výroby : od 1200€/mes. (brutto) + príplatky za nadčasy + letný a zimný bonus

Pre uvedenú spoločnosť hľadáme aj zváračov, kontolórov kvality či vodičov VZV.

Mzda sa skladá z :základ. 5,49€/hod. (brutto) + príplatok za odbornosť (zvárač, vodič VZV) + dochádzkový bonus (70€)
- 13. a 14. plat
- možnosť týždenných záloh
- stravné lístky (5,85€) aj možnosť stravovať sa priamo v
práci
-možnosť využiť kyvadlovú dopravu z hlavnej autobusovej stanice do práce na všetkých smenách.

V prípade záujmu nás kontaktujte čo najskôr emailom, telefonicky alebo osobne.
Email: [email protected]
Tel. : 0907 677 775 / 0951 772 782
Adresa: D.Dlabača 28, 01001 Žilina

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Jeden z najväčších producentov vnútorných oceľových súčastí (vrátane častí karosérie) pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel / strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- dochvíľnosť
- možnosť pracovať v 3-zmennej prevádzke

Sme mladá, dynamická a progresívna personálna agentúra zameraná na recruiting, head-hunting, personálny leasing, brigády a poradenstvo. Naša pôsobnosť zahŕňa výrobný a nevýrobný sektor pričom naším cieľom je neustále zlepšovanie pracovných podmienok našich zamestnancov ako aj zodpovedné plnenie požiadavok našich klientov načas a s profesionálnym prístupom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4146256  Dátum zverejnenia: 22.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,49 EUR/hod.