Site manažér/ vedúci-vedúca čerpacej stanice Shell

BEDYMAR s. r. o.

Miesto práce
Shell, Prešovská, Ľubotice
Termín nástupu
máj-jún 2021
1 100 EUR/mesiaczákladná mzda + odmeny podľa plnenia stanovených plánov + mimoriadne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zabezpečenie správneho chodu a bezpečnosti celej nonstop prevádzky čerpacej stanice
* zodpovednosť za dosahované výsledky a plnenie stanovených plánov ,
* vedenie, kontrola a koordinácia práce tímu cca 10 zamestnancov - predajcov , aktívna účasť na predaji a tréningu zamestnancov, ich motivácia nasmerovaná k dosiahnutiu cieľov...
* riadenie zásob predajne - tovar, pečenie, záruky, inventúry, hygiena potravín, dodávatelia
* podieľanie sa na tvorbe a realizácii marketingových aktivít ,
* administratívne a personálne práce - podklady k mzdám, skladové hospodárstvo,
kontrola financií, štatistiky, reporty, výber zamestnancov,
* riešenie prípadných sťažností zákazníkov,
* zabezpečenie a kontrola všetkých povinností vyplývajúcich z platnej legislatívy SR:
hygiena, životné prostredie, bezpečnosť a požiarna ochrana, inšpektorát práce a
zodpovednosť za ich dodržiavanie na prevádzke podľa "Shell štandardov"

* stabilné zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu,
* flexibilná pracovná doba v nepretržite otvorenej prevádzke,
* sústavné vzdelávanie a rozvoj manažérskych zručností,
* motivačný systém odmeňovania a mimoriadne odmeny,
* celoročný pitný režim,
* zľava na palivo,
* možnosť získať zážitkové výlety do zahraničia na auto-moto podujatia a zážitkové akcie resp. výlety so svojim tímom vrámci motivačných akcií

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš profesijný životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom a fotografiou. Odoslaním životopisu súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov spoločnosťou BEDYMAR s.r.o. pre účely výberového konania.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, s ktorými bude vopred telefonicky dohodnutý termín osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme šikovného, zodpovedného a pozitívneho tímového hráča/hráčku s praxou, prirodzenou autoritou a so záujmom o dlhodobý pracovný úväzok , ktorý:
*** má skúsenosti s vedením ľudí,
*** výhodou je prax v oblasti potravinárstva,
* je flexibilný a rýchlo sa adaptuje v novom prostredí,
* má prirodzený záujem o autá a značku Shell, je aktívnym vodičom,
* má dobré organizačné a komunikačné schopnosti,
* je schopný pracovať samostatne a zodpovedne,
* má aktívny prístup k práci, je kreatívny a pro- zákaznícky,
* má orientáciu na detail a pri plnení pracovných úloh je precízny, systematický a dôsledný,
* má rád ruch a ľudí, optimisticky a rád bude dobrou náladou prispievať k celkovej atmosfére prevádzky,
* je sympatický, priateľský :) a vie sa rovnomerne zamerať na výsledky i vzťahy na pracovisku, rád pracuje na zvyšovaní vedomia :)
* požadujeme čistý register trestov a čisté úmysly :)

BEDYMAR s.r.o. - prevádzkovateľ 6 čerpacích staníc Shell s 21 ročnou pôsobnosťou v tejto značke

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4073795  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac