Zoraďovač (Ref. č.: 03.09.2018)

Becker Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
17.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupný plat: 650 € brutto, po uplynutí skúšobnej doby: 710 € brutto, 50 € prémie, letná odmena vo výške 175 €, koncoročná odmena vo výške 175

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zoraďovanie, nastavovanie, prestavovanie strojných zariadení v prevažnej väčšine malých lisovacích strojov.
Jedná sa o 2-zmennú prevádzku. Pracovná doba od 06:00 - 14:00 hod. a 14:00 - 22:00 hod..

Letné a viačnočné odmeny.

Informácie o výberovom konaní

Tel. kontakt pre osobný pohovor: 0905 231 294
Volať v pracovné dni v čase od 07:00 do 13:00

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, elektro

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Preukaz na VZV výhodou.

100%-na dcérska spoločnosť nemeckej spoločnosti Becker-Antriebe GmbH. Zaoberáme sa výrobou elektrických pohonov pre žalúzie, markízy a brány. Stabilná spoločnosť pôsobiaca na Slovensku viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kynceľová 1015
974 01 Banská Bystrica
ID: 3250677   Dátum zverejnenia: 3.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat: 650 € brutto, po uplynutí skúšobnej doby: 710 € brutto, 50 € prémie, letná odmena vo výške 175 €, koncoročná odmena vo výške 175