PPC špecialista a administratívny pracovník

Bebede s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
September 2023
350 - 500 EUR/mesiacPodľa počtu dohodnutých pracovných hodín skráteného úväzku, max. 4 hod/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba a optimalizácia Google Ads kampaní
Tvorba organického a plateného obsahu na FB, IG, LinkedIn
Content manžement webového obsahu (Wordpress)
Sledovanie KPIs, analýza v Google Analytics
Sledovanie trendov v oblasti digitálneho marketingu
Administratívne práce podľa potreby (rešerš dodávateľov, analýza konkurencie, príprava podkladov k podujatiam a pod.)
Osobná asistencia na podujatiach podľa potreby

Zabezpečený homeoffice s technickým vybavením
Flexibilný pracovný čas
Priateľská a otvorená komunikácia v tíme
Príležitosť pracovať na zadaniach z rôznych segmentov
Osobná účasť na podujatiach
Možnosť kariérneho rastu, rozvíjanie odborných schopností, nadobudnutie praktických skúseností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Google Ads - Mierne pokročilý
Google Analytics - Mierne pokročilý
Facebook Business Manager - Mierne pokročilý
Instagram - Mierne pokročilý
LinkedIn - Mierne pokročilý
Správa webových stránok - Mierne pokročilý
WordPress - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

PPC špecialista

Počet rokov praxe

1

Minimálne 1-ročné skúsenosti so správou PPC kampaní
Analytické schopnosti a zmysel pre detail
Schopnosť pracovať s dátami, ich analýzou a spracovaním
Schopnosť tvoriť kreatívne texty
Google Ads certifikácia
Orientácia v Google Analytics 4
Skúsenosť s Facebook a Instagram Ads
Orientácia vo Wordpress
Proaktívny prístup a selfmanažment
Komunikačné schopnosti
Chuť učiť sa nové veci

Malá eventová agentúra zameraná na organizovanie podujatí na kľúč ako sú konferencie, školenia, workshopy, prezentácie, ale aj team buildingy, večierky a rôzne iné spoločenské podujatia s programom podľa špecifikácie klienta.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4553488  Dátum zverejnenia: 6.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 350 EUR/mesiac