Kozmetička / Lektor / Košice

Beauty Bar Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Hneď
Mzdové podmienky (brutto)
750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Celebrity Beauty BAR & ACADEMY®
-Registrovaná obchodná značka, salón a akadémia. Spoločnosť zameraná predovšetkým na úpravu obočia mihalníc: 3D RIASY, 4D-7D MASTER VOLUME RIASY,9D HOLLYWOODSKY OBJEM RIASY, LASH LIFT BOTOX, úpravu obočia niťou THREADING,4D obočie BROW BUILDING ,MICROBLADING , LAMINÁTOVÉ OBOČIE, PREDLŽOVANIE VLASOV, SPRAY TAN ...

Prijmeme kozmetičku s vášňou pre túto prácu( vyučenú v odbore al.rekvalifikačný kurz ) do tímu Beauty Bar -KOŠICE-P3D RIASY, 4D-7D MASTER VOLUME RIASY,9D HOLLYWOODSKY OBJEM RIASY, [email protected]

Možnosť kariérneho rastu na pozíciu lektor, vhodnú kandidátku zaškolíme bezplatne v Celebrity Beauty Academy® : www.celebritybeauty.sk

Informácie o výberovom konaní

Životopis s fotografiou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kozmetička / lektor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kurz na mihalnice výhodou

Celebrity BEAUTY BAR & ACADEMY®

Salón je článkom spoločnosti, ktorej súčasťou je Celebrity BEAUTY ACADEMY, kde ponúkame desiatky školení a kurzov pre najnovšie metódy v predlžovaní mihalníc a techník na úpravu obočia.

Beauty Bar -Certifikovaný salón zameraný výlučne na predlžovanie mihalníc a úpravu obočia.

Naši lektori sú kvalifikovaní, komerčne aktívni profesionáli a pracovníci v Beauty Bare .Dokážu odpovedať na otázky týkajúce sa spôsobov napájania mihalníc technikou 1 : 1, Express lashes , 3D-9D Volume Lashes, vhodnosť lepidiel, ich výpar a rýchlosť schnutia.

Naše vyškolené kozmetičky/eyelash techničky dokážu poradiť vhodný štýl, dĺžku, či techniku napájania. Používame produkty a mihalnice medikálnej rady, mihalnice norkové, hodvábne, kašmírove, svarowskeho krištáľ ,nano, ruský objem, či farebné, tkzv. melírové riasy.

Ošetrenie v salóne by mal byť luxus, potešenie, čas na relax a rozmaznávanie.

Celkový dizajn salónu Beauty Bar zdobí francúzky nábytok, ako aj celkový vzhľad a dekorácie sú v rovnakom štýle. Naši pracovníci nosia výhradne uniformi s logom.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2515983  Dátum zverejnenia: 16.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750