Можливість для людей з України
Logo BEAUTEX s.r.o

Skladník, pracovník skladu (Ukrajinský jazyk)

BEAUTEX s.r.o

Miesto práce
Púchovská 16, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiacPlatená dovolenka 24 dní v roku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyloženie, príjem, systémové skladovanie tovaru podľa EAN kódov
- Kontrola tovaru objednávka-dodací list, práca so skenerom
- Fyzické vyskladnenie do regálov
- Balenie a expedícia zásielok
- Participácia na pravidelných inventúrach v sklade

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Férové jednanie a dlhodobú perspektívu
- Možnosť ďalšieho kariérneho rastu
- Jednozmenná prevádzka, pracovná doba od 8:00 do 18:00
- Živnostník alebo s.r.o.(7,5 eur za hodinu brutto)
- pre odídencov 5,5 eur za hodinu netto(900-1100 euro netto na mesiac)
- 2 dni platenej dovolenky za každý odpracovaný mesiac

Záujemcov prosíme zaslať životopis na uvedenú mailovú adresu. Reagovať budeme len na vybrané životopisy. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Expert (C2)

- Skúsenosť v logistike alebo v sklade
- Skúsenosť s manipulačnou technikou výhodou
- Zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť
- Zmysel pre detail a poriadok
- Záujem o osobný rast

BEAUTEX s.r.o. je exportno-importná spoločnosť v oblasti kozmetiky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktor Kravchenko
Tel.: +421908599185
E-mail: poslať životopis
ID: 4134634  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac