PR & EVENT (hudobný) manager speváckeho dua Emily & Justice

BEAT production s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou / percentuálny podiel

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spevácke duo Emily & Justice hľadá novú posilu, ktorá bude zastávať dôležitú funkciu hudobného manažéra pre Slovenskú republiku.
Táto práca je ideálna pre hudobných fajnšmekrov a ľudí so záujmom o kultúru s obchodným duchom , ideálne s predošlou skúsenosťou a prípadnou databázou správnych kontaktov.
Pracovnú náplň predstavuje komplexné zastrešenie našich vystúpení a show, čo v praxi znamená vyhľadanie a zaslanie ponúk organizátorom atraktívnych podujatí, eventov, kultúrnych akcií, či discoclubom.
Oboznámiť rôzne spoločnosti a firmy, mestá organizujúce rôzne oslavy a podujatia, firemné akcie s našou ponukou vystúpenia.
Vyhľadávanie vhodných a zároveň dobrých príležitostí zviditeľnenia a posunu speváckeho dua. Komunikácia s médiami (rádiá, televízie, printové a online médiá). Komplexná realizácia od zaslania ponuky , až po jej zrealizovanie, jednoduchá administrácia. Veľmi vítané je uplatnenie a prínos vlastných skúseností a nápadov. Práca so sociálnymi sieťami , uplatnenie nápadov pre rozvoj official web stránok (fb, instagram ) tejto skupiny.
Kto sme ?
FB: https://www.facebook.com/EmilyJusticeOfficial/
Youtube: https://www.youtube.com/user/EmilyJusticeOfficial
TU je všetko čierne na bielom :)
Budeme sa veľmi tešiť , ak ťa nájdeme , výhodou, nie však podmienkou bude ak máš rád borovičku :) :) :) Neváhaj zaslať nám svoj životopis , prípadne napíš , čo ťa motivovalo ozvať sa nám a uchádzať sa o túto pozíciu v sprievodnom texte. Staň sa tak členom zábavného , milého a kamarátskeho teamu ľudí. Neboj sa prihlásiť aj v prípade , že nespĺňaš všetko z uvedeného , ale vieš o sebe , že by si nám vedel byť prínosom.
Ozveme sa len vybraným uchádzačom , veľmi pekne ďakujeme každému.

- motivačné finančné ohodnotenie na základe pracovného výkonu
- atraktívna pracovná náplň v zábavnom priemysle
- možná účasť na pripravovaných kultúrnych podujatiach zastupujúcej agentúry (detské predstavenia , muzikál a podobne)
- práca v mladom kolektíve
- flexibilný pracovný čas
- možnosť uplatnenia nových nápadov
- usmernenie, zaškolenie , doplnenie informácii aj pre kandidáta so skúsenosťou a praxou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

masmédiá, marketing , obchod - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie v oblasti marketingu a reklamy , masmédií výhodou
- prax v oblasti veľkou výhodou
- prehľad v oblasti hudby, súčasnej pop scény a v kultúre ako takej
- pozitívny vzťah k technológiám, sociálnym sieťam
- samostatnosť a proaktivita
- výborné komunikačné a argumentačné zručnosti
- flexibilita a kreativita
- tímový hráč
- ideálne sú skúsenosti v oblasti account manažmentu alebo na obchodnej pozícii
- vysoká schopnosť motivácie, odolnosť voči stresu

-organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí

-poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach

-reklamné a marketingové služby

-sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

-sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3218143  Dátum zverejnenia: 18.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou / percentuálny podiel