Logo Bear Company s.r.o.

Strechári, Nemecko, od 4000 Eur mesačne

Bear Company s.r.o.

Miesto práce
Münster, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
06.05.2024
22 EUR/hod.- nástupná hodinová mzda. Záleží od skúseností i znalosti nemeckého jazyka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce pre šikovných klampiarov, môžu sa ozvať jednotlivci i viacčlenné partie záujemcov. Podmienkou je prax v obore, vlastné auto a náradie( horák, špachtla, nožík, kýblik, uťahovačka, nitovačka, nožnice na plech, flexka, vŕtačka) . Nevyhnutnosťou je znalosť nemeckého jazyka aspoň u jedného člena partie.

Rozsah prác:

Izolácia strechy
​pokladanie lepenky
práca s plechom
montáž zabudovaných častí ( vpuste, ventilátory, strešné kupoly).​

Dlhodobá práca
 Fakturácia 14/14 - vždy načas zaplatené faktúry a možnosť zálohy
 Zabezpečené ubytovanie (nie hradené)
 Priateľský kolektív (zaučenie a pomoc na pracovisku)
 Možný finančný rast (na základe skúseností)
 Pracovná doba od 60h/týždeň
 Opora pre kolegov pri akejkoľvek situácii či probléme
 Turnusy dohodou (štandard 3+1)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

​• spoľahlivosť

​• zodpovednosť

​• samostatnosť

​• férovosť

​• flexibilita

​• živnosť

• znalosť cudzieho jazyka minimálne na úrovni stavebnej nemčiny

Stavebná firma pôsobiaca v Nemecku. Nie sme žiadna agentúra, neplatíte žiadne sprostredkovateľské poplatky. Máme vlastné projekty a priateľské vzťahy s nemeckými partnermi.

Kontakt

ID: 4818356  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 22 EUR/hod.