Konzultant pracovnej zdravotnej služby - Bratislava

BE-SOFT a.s.

Miesto práce
Bratislava, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy 700 €/brutto a viac (výška mzdy závisí od praxe) + pohyblivá zložka mzdy. Výška pohyblivej zložky mzdy bude prezentovaná na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena:
- do nášho tímu pracovnej zdravotnej služby
- pre zabezpečovanie dohľadu nad pracovným prostredím pre našich klientov
- pre tvorbu opatrení, posudzovanie rizík, vypracovanie prevádzkových poriadkov z hľadiska možného vplyvu na zdravie našich klientov
- pre zabezpečovanie úloh v oblasti Pracovnej zdravotnej služby (v skr. PZS)
Ak sa nebojíš a chceš zmenu pridaj sa k nám. Zaškolíme a poskytneme ti oporu a pomoc, kedy budeš potrebovať, aby si sa stal/a odborným konzultantom Pracovnej zdravotnej služby.

pružný pracovný čas, firemné motorové vozidlo, firemný mobilný telefón, odmeny za prácu, koncoročné odmeny, práca v odbornom kolektíve a iné

Sme jedna z najväčších spoločností v SR, ktorá poskytuje uvedené služby. Zamestnávame viac ako 140 zamestnancov vrámci celého Slovenska.
Máte chuť na zmenu?
Chcete aby zdravie v práci bolo na prvom mieste?
Ste zodpovedný/á a komunikatívny/a?
Ak áno, tak neváhajte a posielate svoje životopisy. Odpovieme len tým, ktorých pozveme na pracovný pohovor. Ostatným vopred ďakujeme, ale odpovedať všetkým na žiadosti nie je možné. Za pochopenie ĎAKUJEME

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore verejné zdravotníctvo, nadstavbové štúdium - asistent hygienickej služby alebo diplomovaný asistent HS

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

OD nášho kolegu/kolegyne očakávame
- znalosti z oblasti preventívneho lekárstva
- znalosti z oblasti posudzovania zdravotných rizík na pracoviskách
-znalosti z oblasti posudzovania faktorov pracovného prostredia
- samostatnosť, komunikatívnosť a zodpovednosť
Nie je rozhodujúca len odborná znalosť, ale aj chuť učiť sa, pracovať na sebe a zdokonaľovať sa . Ak naozaj chceš zmenu mi Ti ju ponúkame, čakáme práve na Teba.

Sme najväčšia spoločnosť v danom odvetví, zamestnávame cez 140 zamestnancov v rámci Slovenska.
Našou pracovnou náplňou je:
• Poskytovanie bezpečnostno-technických služieb, služieb technika požiarnej ochrany a pracovnej zdravotnej služby
• Poskytovanie služieb v oblasti životného prostredia a civilnej ochrany
• Zabezpečovanie lekárskych prehliadok vo vzťahu k práci
• Koordinácia BOZP na stavenisku
• Vývoj a predaj softvérových aplikácií
• Vykonávanie odborných prehliadok a skúšok vyhradených technických zariadení.
• Servis a kontrola požiarnych zariadení (hasiace prístroje, požiarne vodovody, požiarne uzávery)
• Vykonávanie všeobecných a odborných školení v oblasti BOZP
• Poskytovanie poradenstva v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a požiarnej ochrany
• Zabezpečovanie kurzov prvej pomoci

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3692141  Dátum zverejnenia: 12.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy 700 €/brutto a viac (výška mzdy závisí od praxe) + pohyblivá zložka mzdy. Výška pohyblivej zložky mzdy bude prezentovaná na pracovnom pohovore