Logo Be Lenka s.r.o.

Senior Sales Representative

Be Lenka s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiac1300 fixná mzda + variabilná zložka ako mesačné odmeny, kvartálne odmeny na základe dosiahnutých výsledkov. Konečná výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností a seniority daného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného ambiciózneho človeka, ktorý bude súčasťou nášho neustále sa rozrastajúceho obchodného tímu.  Ak si dušou obchodník, máš vo svojej DNA silnú prozákaznícku orientáciu, baví ťa napredovať a dosahovať ciele a máš v obchodnom svete už niečo odžité, hľadáme práve Teba.

To, čo budeš u nás určite potrebovať je silná komunikácia, schopnosť sa rýchlo zorientovať a vyhľadať kľúčové dáta, multitasking, drive, dynamickosť a entuziazmus. Výhodou je ovládanie viacerých cudzích jazykov. Hľadáme človeka, ktorý má neustálu túžbu prekonávať svoje hranice.

Čo bude tvojou každodennou úlohou?

  • Analyzovať trh a konkurenciu s cieľom identifikovať nové príležitosti.
  • Vyjednávať obchodné podmienky a zmluvy s klientmi a partnermi.
  • Budovať a udržiavať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi.
  • Poskytovať vysokú úroveň zákazníckej starostlivosti a riešiť ich potreby a požiadavky.
  • Koordinovať obchodné aktivity a spolupracovať s internými oddeleniami (napr. marketing, vývoj) na dosiahnutie obchodných cieľov.
  • Spravovať a monitorovať obchodné projekty a aktivity a zabezpečovať ich časové dodržanie a efektívnosť.

Sme partia nadšencov, ktorí veria v náš spoločný úspech. Sme najrýchlejšie rastúca barefoot značka vo svete a radi prijmeme medzi nás podobne naladeného ambiciózneho človeka, ktorý má rád výzvy.

​Teambuildingy, športové aktivity, jazykové kurzy, benefit na podporu zdravia, školenia, psychologické poradenstvo, barefoot topánky pri nástupe, zľavy na naše produkty a mnohé ďalšie vychytávky sú súčasťou našich neustále pribúdajúcich benefitov.​

Ďakujeme veľmi pekne za všetky reakcie, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

2

  • Cieľavedomosť
  • Otvorenosť
  • Entuziazmus
  • Open mind
  • Multitasking
  • Thinking out of the box
  • Skúsený obchodník telom aj dušou

Venujeme sa dizajnu a výrobe exkluzívnych barefoot topánok a výrobe doplnkov, ktoré distribuujeme zákazníkom do celého sveta. Sme inovátori, vývojári, zlepšovatelia ľudského života. Do tradičných, rokmi overených fungujúcich vecí, vháňame tú najmodernejšiu formu. Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý robí správne veci tak, ako sa najlepšie dá. Skupina túžiaca a tvoriaca každý deň lepšiu a lepšiu firmu. Open mind je naše stredné meno a veríme v lepšie zajtrajšky pri každom jednom projekte, ktorý nás nadchne.

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Korčeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4826005  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac