Logo Be Lenka s.r.o.

Event specialist

Be Lenka s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Dohodou
1 300 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od predošlých skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Be Lenka hľadá talentovaného a vášnivého event manažéra, ktorý sa pridá k našej rastúcej rodine. Ak máš zápal pre organizovanie, kreatívneho ducha a schopnosť pracovať v dynamickom prostredí, tak hľadáme práve teba!

Čo ťa bude u nás čakať?

  • Plánovanie, organizovanie a realizácia eventov od A po Z, vrátane Be Lenka eventov, bazárov, marketingových eventov, interných akcií, DASATO atď
  • Komunikácia a spolupráca s internými tímami, externými dodávateľmi a klientmi s cieľom zabezpečiť hladký priebeh podujatí
  • Vytváranie a riadenie rozpočtov, časových plánov a projektových harmonogramov
  • Sledovanie aktuálnych trendov v oblasti event manažmentu a navrhovanie inovatívnych prístupov k podujatiam
  • Zodpovednosť za celkový priebeh organizácie eventov, hodnotenie úspešnosti podujatí a prispievanie k ich neustálemu zlepšovaniu
  • Navrhovanie a vykonávanie komplexného obsahového plánu pre eventy, ktorý zahŕňa propagáciu, program eventu, obsah pre sociálne médiá, blogové články a iné materiály
  • Spolupráca s marketingovým oddelením na zabezpečenie súladu obsahu s celkovou stratégiou a cieľmi eventu
  • Vytváranie zaujímavých príspevkov pre sociálne médiá, ako aj správu komunikácie súvisiacej s eventmi na sociálnych médiách
  • Zabezpečovanie rezervácií ubytovania a letov pre CEO v závislosti od účasti na eventoch
  • Vyhľadávanie a zhromažďovanie informácií o organizáciách relevantných pre eventy nadácie
  • Príprava podkladov a prehľadov o týchto organizáciách, ako aj o možných spolupracovníkoch a influenceroch

​Neustále meniace sa prostredie, aktívne dianie a dynamika je to, čo charakterizuje našu spoločnosť. Žijeme tým, čo hlásame a firemné prostredie nás podnecuje k tvorivosti a k odvahe snívať vo veľkom. Robíme veci inak a meníme trh - vyvíjame, vyrábame a predávame skvelé barefooty, ktoré ľudia milujú. Sme firma, v ktorej nepoznáme limity, sme k sebe úprimní, motivujeme sa, bavíme sa, ale čo je najdôležitejšie - ideme bomby a práve teraz sa k nám môžeš pridať aj ty.​

​Ponúkame jedinečnú príležitosť byť súčasťou šikovných ľudí a nadšencov, ktorí ti budú neustále dávať výzvy na ich prekonávanie.
​Teambuildingy, športové aktivity, barefoot topánky pri nástupe a zľavy na naše produkty a mnohé ďalšie vychytávky sú súčasťou našich neustále pribúdajúcich benefitov.​

Informácie o výberovom konaní

Ak ťa naša ponuka zaujala, zašli nám životopis.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Canva - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektový alebo event manažment, marketing

  • Skúsenosti v oblasti event manažmentu alebo príbuznej oblasti
  • Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti
  • Schopnosť efektívne riadiť viacero projektov súčasne
  • Schopnosť pracovať pod tlakom a riešiť problémy rýchlo a efektívne
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, zmysel pre detail
  • Prax na podobnej pozícii je vítaná

Venujeme sa dizajnu a výrobe exkluzívnych barefoot topánok a výrobe doplnkov, ktoré distribuujeme zákazníkom do celého sveta. Sme inovátori, vývojári, zlepšovatelia ľudského života. Do tradičných, rokmi overených fungujúcich vecí, vháňame tú najmodernejšiu formu. Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý robí správne veci tak, ako sa najlepšie dá. Skupina túžiaca a tvoriaca každý deň lepšiu a lepšiu firmu. Open mind je naše stredné meno a veríme v lepšie zajtrajšky pri každom jednom projekte, ktorý nás nadchne.

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Korčeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4808555  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac