Logo Be Lenka s.r.o.

Poradca predaja barefoot obuvi - OC Europa

Be Lenka s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
marec 2024
970 EUR/mesiac+ variabilná zložka až do výšky 200 € mesačne + príplatky za odpracované víkendy podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pozitívne naladeného človeka, profesionála, ktorý bude súčasťou nášho neustále sa rozrastajúceho tímu ľudí. Človeka, ktorý má vo svojej DNA prozákaznícku orientáciu, má v sebe dušu obchodníka, je komunikatívny a akékoľvek požiadavky zákazníka vie okamžite s prehľadom vyriešiť. V rámci expanzie hľadáme kolegov do novootvorenej predajne v Banskej Bystrici, ktorá bude v Europa Shopping Center.

Ako bude vyzerať tvoj bežný pracovný deň?
Na tejto pozícii budeš mať zodpovednosť za celý chod našej predajne. Hlavnou náplňou bude aktívny predaj a profesionálny servis pre našich zákazníkov. Budeš sa taktiež starať o chod našej prevádzky od čistoty až po vystavenie a dokladanie tovaru, visual merchandising. Práca s pokladňou by ti nemala byť cudzia.

Ponúkame aj ďalšie odmeny za výkonnosť a firemné benefity.
Hľadáme dvoch poradcov predaja na plný úväzok, ktorí sa budú striedať krátky a dlhý týždeň, jedného poradcu predaja s 30 hodinovým týždenným úväzkom a štvrtého člena tímu s polovičným týždenným úväzkom. Základná zložka mzdy bude pomerná k pracovnému úväzku.

Sme jeden z najúspešnejších slovenských startUpov a môžeš si s nami užiť rýchlu a progresívnu jazdu, počas ktorej budujeme z lokálnej handmade značky svetovo uznávaný brand. Sme partia nadšencov, ktorí spoločnými silami dosahujú náš úspech. Veríme, že sa u nás budeš mať dobre a budeš s nami meniť svet.

Teambuildingy, športové aktivity, jazykové kurzy, benefit na podporu zdravia, školenia, psychologické poradenstvo, barefoot topánky pri nástupe, zľavy na naše produkty a mnohé ďalšie vychytávky sú súčasťou našich neustále pribúdajúcich benefitov.

Ak s tebou táto pracovná príležitosť rezonuje, neváhaj a pošli nám svoj životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchod, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Venujeme sa dizajnu a výrobe exkluzívnych barefoot topánok a výrobe doplnkov na nosenie detí, ktoré distribujeme zákazníkom do celého sveta. Sme inovátori, vývojári, zlepšovatelia ľudského života. Do tradičných, rokmi overených fungujúcich vecí, vháňame tú najmodernejšiu formu. Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý robí správne veci tak, ako sa najlepšie dá. Skupina túžiaca a tvoriaca každý deň lepšiu a lepšiu firmu. Open mind je naše stredné meno a veríme v lepšie zajtrajšky pri každom jednom projekte, ktorý nás nadchne.
ID: 4756686  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 970 EUR/mesiac