Retail manažér

Be Lenka s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacVýška mzdy od 2 000 - 2 500 € + po splnení kritérií možnosť ďalších odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre sieť našich predajní hľadá Be Lenka Retail manažéra, ktorý bude mať pod palcom plynulý chod našich prevádzok v Žiline a Bratislave. Sme progresívna spoločnosť, naše prostredie je veľmi živé a presne taký by si mal byť aj ty. Hľadáme dynamického človeka so zmyslom pre obchod a dobrým prehľadom v oblasti retailu a veľkoobchodu, ktorý vie dobre vyjednávať, komunikovať a tiež riadiť ľudí. Ak sa chceš o túto pozíciu uchádzať, mal by si mať skúsenosti s nadväzovaním nových obchodných partnerstiev a cestovanie po SR by pre teba tiež nemalo byť problémom.

Tvojou hlavnou agendou bude riadenie 2 predajní a ich tímov, merchandising a vystavenie tovaru na predajni, plánovanie tovaru a skladu a s tým spojená logistika, organizácia kampaní na podporu predaja, nábor a zaškolenie nových kolegov. Súčasťou tvojej agendy bude tiež strategický predaj, akvizičný proces a zodpovednosť za obchodné výsledky u partnerov. Počítaj s tým, že do budúcna ťa budú čakať aj komplexné úlohy spojené so sťahovaním či otváraním nových predajní - market research ohľadom výberu správneho miesta, vyjednávanie nájomných podmienok, organizácia otvorenia predajne, projektový management.

V Be Lenke robíme veci inak a meníme trh - vyvíjame, vyrábame a predávame skvelé barefooty ktoré ľudia milujú. To, aké topánky nosíme, má obrovský vplyv nielen na naše chodidlá, ale aj na kolená, chrbticu a celkové držanie tela. Sme firma, v ktorej nepoznáme limity, sme k sebe úprimní, motivujeme sa, bavíme sa, ale čo je najdôležitejšie - "ideme bomby" a teraz sa k nám môžeš pridať aj ty.

Ak máš rad operatívu, život, meniace sa prostredie, neustále dianie a práca v retail prostredí je to, kam ťa srdce volá, neváhaj a staň sa súčasťou nášho príbehu. Žijeme tým, čo hlásame a firemné prostredie nás podnecuje k tvorivosti a k odvahe snívať vo veľkom.

Ponúkame jedinečnú príležitosť byť súčasťou šikovných ľudí a nadšencov, ktorí ti budú neustále dávať výzvy na ich prekonávanie.
Teambuildingy, športové aktivity, jazykové kurzy, benefit na podporu zdravia, školenia, koučing, psychologické poradenstvo, barefoot topánky pri nástupe a zľavy na naše produkty a mnohé ďalšie vychytávky sú súčasťou našich neustále pribúdajúcich benefitov.

Ak s tebou táto pracovná príležitosť rezonuje, neváhaj a pošli nám svoj životopis. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosť a záujem pre oblasť retail
• Projektový management
• Skúsenosť s vedením teamu
• Výborné komunikačné zručnosti
• Drive, vytrvalosť a entuziazmus
• Otvorená myseľ

Venujeme sa dizajnu a výrobe exkluzívnych barefoot topánok a výrobe doplnkov na nosenie detí, ktoré distribujeme zákazníkom do celého sveta.Sme inovátori, vývojári, zlepšovatelia ľudského života.Do tradičných, rokmi overených fungujúcich vecí, vháňame tú najmodernejšiu formu.Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý robí správne veci tak, ako sa najlepšie dá.Skupina túžiaca a tvoriaca každý deň lepšiu a lepšiu firmu.Open mind je naše stredné meno a veríme v lepšie zajtrajšky pri každom jednom projekte, ktorý nás nadchne.
ID: 4579728  Dátum zverejnenia: 19.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac