Obchodník pre Veľkoobchod

Be Lenka s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiac1500€ je základ, no konečná výška mzdy závisí priamo od tvojej šikovnosti, variabilná zložka sa pohybuje až do výšky 3500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho tímu veľkoobchodníkov, "nový vietor", ktorý má vo svojej DNA prozákaznícku orientáciu, ovláda cudzí jazyk, má v sebe dušu obchodníka, je komunikatívny, rád surfuje na webe a trúfa si na trhy rôznych krajín.

Hľadáme seniórneho obchodníka, ktorý je vzorom a inšpiráciou pre ostatných. Multitasking je zručnosť, ktorá sa ti u nás rozhodne zíjde. Čo by ti nemalo chýbať? Open mind, vysoké ciele, ambícioznosť, cieľavedomosť, zameranie na obchod, drive, entuziazmus.

Očakávame od teba, že budeš v teréne hľadať všetky možnosti obchodu, že sa neuspokojíš a neustále ťa budú možnosti spolupráce s našimi partnermi hnať do predu. Mal by si byť typ obchodníka, ktorý miluje kontakt, komunikáciu a hlavnou motiváciou je úspech.

Budeš aktívne komunikovať a budovať vzťahy s našimi kľúčovými partnermi a taktiež hľadať nových, významných partnerov.

Sme partia nadšencov, ktorí veria v náš spoločný úspech.

Sme jeden z najúspešnejších slovenských startUpov a môžeš si s nami užiť rýchlu a progresívnu jazdu, počas ktorej budujeme z lokálnej handmade značky svetovo uznávaný brand.
Cesta sa už začala, treba rýchlo naskočiť na vlak :)

Stravné lístky ponúkame vo výške 5,10€. Teambuildingy, športové aktivity, barefoot topánky pri nástupe a zľavy na naše produkty a mnohé ďalšie vychytávky sú súčasťou našich neustále pribúdajúcich benefitov.

Ďakujeme veľmi pekne za všetky reakcie, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- cieľavedomosť
- otvorenosť
- entuziazmus
- open mind
- thinking out of the box
- skúsený obchodník telom aj dušou

Venujeme sa dizajnu a výrobe exkluzívnych barefoot topánok a výrobe doplnkov na nosenie detí, ktoré distribujeme zákazníkom do celého sveta.Sme inovátori, vývojári, zlepšovatelia ľudského života.Do tradičných, rokmi overených fungujúcich vecí, vháňame tú najmodernejšiu formu.Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý robí správne veci tak, ako sa najlepšie dá.Skupina túžiaca a tvoriaca každý deň lepšiu a lepšiu firmu.Open mind je naše stredné meno a veríme v lepšie zajtrajšky pri každom jednom projekte, ktorý nás nadchne.
ID: 4411747  Dátum zverejnenia: 6.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac