HR Asistent

Be Lenka s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HR tímu hľadáme šikovnú, efektívnu, pozitívnu, open mind kolegyňu.
Hľadáme talentovaného človeka, ktorý ma rád ľudí, je mu prirodzená starostlivosť a zaujíma sa o potreby ostatných. Hlavnou náplňou tvojej práce bude administratívny support oddelenia, agenda prevažne v pracovno- právnej oblasti, operatíva a back office. Nevyhnutná je základná znalosť zákonníka práce. Skúsenosť so zmluvnou dokumentáciou je výhodou. Budeš poskytovať support pre svojho nadriadeného, vedenie spoločnosti a všetky tímy. Samostatnosť, drive je to čo u nás budeš potrebovať, rovnako ako entuziazmus, energiu, chuť neustále sa učiť nové veci a prekonávať malé, ale aj väčšie výzvy, ktoré ťa na tejto pozícii čakajú.

Nezabijeme ťa iba administratívou, u nás môžeš prejaviť aj svojho tvorivého ducha a podieľať sa na návrhoch spoločných rozvojových stretnutí, organizovať akcie, ktorých je do roka mnoho a taktiež sa spolupodieľať sa na tvorbe tvorivého a príjemného firemného prostredia pre všetkých, ktorí tvoria srdce Be Lenky.

Ponúkame jedinečnú príležitosť byť súčasťou šikovných ľudí a nadšencov, ktorí ti budú neustále dávať výzvy a ty budeš mať priestor učiť sa nové veci a rásť spolu s nami.

Teambuildingy, športové aktivity, jazykové kurzy, benefit na podporu zdravia, školenia, psychologické poradenstvo, barefoot topánky pri nástupe, zľavy na naše produkty a mnohé ďalšie vychytávky sú súčasťou našich neustále pribúdajúcich benefitov.

Ak s tebou naša ponuka rezonuje, neváhaj a pošli životopis, spolu s krátkym vyjadrením čo ťa na tejto pozícii zaujalo a prosím zamysli sa nad svojimi najsilnejšími talentami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Administratíva, HR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* Pozitívne nastavenie
* Drive, energia, entuziazmus
* Otvorenosť, open mind
* Práca s prioritami, organizovanosť, systematickosť
* Základná znalosť personalistiky a zákonníka práce
* Orientácia v oblasti mzdového účtovníctva výhodou

Venujeme sa dizajnu a výrobe exkluzívnych barefoot topánok a výrobe doplnkov na nosenie detí, ktoré distribujeme zákazníkom do celého sveta. Sme inovátori, vývojári, zlepšovatelia ľudského života. Do tradičných, rokmi overených fungujúcich vecí, vháňame tú najmodernejšiu formu. Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý robí správne veci tak, ako sa najlepšie dá. Skupina túžiaca a tvoriaca každý deň lepšiu a lepšiu firmu. Open mind je naše stredné meno a veríme v lepšie zajtrajšky pri každom jednom projekte, ktorý nás nadchne.
ID: 4402932  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac