PPC Špecialista - junior

Be Lenka s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacKonečná výška mzdy sa bude odvíjať od konkrétnych skúseností daného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buduj spolu s nami príbeh Be Lenka po celom svete a pridaj sa do nášho marketingového tímu na pozíciu junior PPC špecialista. Pod dohľadom skúseného špecialistu budeš mať na starosti tvorbu, optimalizáciu, testovanie, analýzu a reporting PPC kampaní primárne na platformách Google a Facebook. Keďže sme dynamicky rastúci e-commerce projekt, okrem rutinnej práce očakávame od teba aj hlbší pohľad do projektu a veľa experimentov založených na dátach a kreativite, ktoré nás budú každý mesiac posúvať dopredu. Chceme byť lídrami v našom segmente, čo sa prejavuje v našom každodennom myslení, a novinky nadšene zavádzame aj v oblasti marketingu. Nápomocní ti budú aj ostatní kolegovia z marketingového tímu, ktorí ti radi pomôžu pri príprave pútavej grafiky či neodolateľných video reklám.

​​Teambuildingy, športové aktivity, jazykové kurzy, benefit na podporu zdravia, školenia, psychologické poradenstvo, barefoot topánky pri nástupe, zľavy na naše produkty a mnohé ďalšie vychytávky sú súčasťou našich neustále pribúdajúcich benefitov.​

Informácie o výberovom konaní

Ak ťa naša ponuka zaujala, zašli nám životopis.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Google Ads - Základy
Google Analytics - Základy
Facebook Ads Manager - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* preukázateľné základné skúsenosti s nastavovaním a optimalizáciou kampaní v rozhraní Google Ads a Facebook Business Manager
* základné skúsenosti s čítaním dát v Google Analytics
* analytické myslenie
* focus na detail
* chuť sa učiť, neustále sa posúvať, open mind
* vytrvalosť, entuziazmus, drive.

Venujeme sa dizajnu a výrobe exkluzívnych barefoot topánok a výrobe doplnkov na nosenie detí, ktoré distribujeme zákazníkom do celého sveta. Sme inovátori, vývojári, zlepšovatelia ľudského života. Do tradičných, rokmi overených fungujúcich vecí, vháňame tú najmodernejšiu formu. Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý robí správne veci tak, ako sa najlepšie dá. Skupina túžiaca a tvoriaca každý deň lepšiu a lepšiu firmu. Open mind je naše stredné meno a veríme v lepšie zajtrajšky pri každom jednom projekte, ktorý nás nadchne.
ID: 4179547  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac