Srdce našich reklamácií

Be Lenka s.r.o.

Miesto práce
Veľká Okružná, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacVeríme, že v tejto práci nebudú peniaze najväčšou motiváciou, ale zle sa mať nebudeš, ponúkame od 800EUR/ mes. , pričom konečná výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností daného kandidáta. Ponúkame tiež 13.plat a ďalšie odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme jeden z najúspešnejších slovenských startUpov a môžeš si s nami užiť rýchlu a progresívnu jazdu, počas ktorej budujeme z lokálnej handmade značky svetovo uznávaný brand.
Cesta sa už začala, treba rýchlo naskočiť na vlak :)

Náš tím, ktorý sa dnes stará o zákazníkov takmer v 50-tich krajinách sveta hľadá k sebe posilu.

Hľadáme k sebe parťáka/ parťáčku, ktorá ovláda plynule ANGLICKÝ JAZYK slovom aj písmom. Vie si hravo poradiť s riešením reklamácií, dokáže OBRATNE a MÚDRO premyslieť svoje kroky, pričom nezabúda na spokojnosť zákazníka a dbá pritom aj na efektívnosť riešenia pre nás, v Be Lenka.

Mal/ mala by si mať skúsenosti s KOMUNIKÁCIOU so zákazníkmi, s riešením ich požiadaviek, vybavovaním samotných reklamácií. Tiež by si rozhodne mal/ mala mať v sebe PROZÁKAZNÍCKU ORIENTÁCIU, pretože zákazník je pre nás to najdôležitejšie, čo máme. Okrem toho budeš potrebovať u nás SILNÚ ZRUČNOSŤ PRÁCE S PC ako je napríklad práca s webom, excelom, wordom a vieš sa rýchlo naučiť používať aj ďalšie aplikácie, s ktorými budeš pracovať. Mal/ mala by si mať rád/ rada telefonovanie, toho býva tiež vcelku dosť.

Hľadáme k sebe osobu, ktorá je PRECÍZNA i RÝCHLA zároveň. Má VYCIBRENÚ slovenčinu a angličtinu, vie pekne formulovať slová a aj nepríjemnú situáciu vie zákazníkovi odkomunikovať ako pozitívnu vec. Mal/ mala by si byť FLEXIBILNÁ a rozhodne by si mal/ mala byť ODOLNÁ voči stresu. Aj keď sa snažíme budovať príjemné prostredie a nájdeš u nás naozaj fajn kolegov, treba počítať s dňami, ktoré nebudú vždy jednoduché.

MULTITASKING je zručnosť, ktorá by ti rozhodne nemala chýbať. Je toho veľa, čo sa u nás deje každý deň, a keďže sme stále malý tím ľudí (na Customer care pracuje dnes 5 kolegýň- Peťa, Zuzka, Janka, Dadka a Lenka a v celej firme je nás 35), treba počítať aj s tým, že treba občas pomôcť aj s rôznymi inými činnosťami, ktoré nám život vo firme prinesie (ako napríklad spočítať v sklade krabice).

A o čo sa budeš u nás starať?
O spokojnosť našich zákazníkov. O reklamácie, ktoré prichádzajú, o ich posúdenie a rozhodovanie sa, ako a čo ďalej. Budeš pritom pracovať v externom reklamačnom systéme, kde budeš udržiavať prehľad o aktuálnom stave všetkých reklamácií. Tiež budeš denne komunikovať s dodávateľmi, s našim skladom a budeš hľadať čo najefektívnejšie riešenia pri vybavovaní danej reklamácie.

Samozrejme, že ti pri tom pomôžu kolegovia, ktorí ťa v úvode naučia, ako posudzovať opodstatnenosť reklamácií našich produktov.

Tvoj pracovný týždeň bude od pondelka do piatka v bežné pracovné hodiny, zvyčajne od 8:00 do 16:30.

Stravné lístky v tej najvyššej hodnote 5,10€, možnosť mať voľno keď potrebuješ, naše barefoot topánky u teba na nohách a ďalšie benefity, ktoré neustále u nás upgradujeme.

Ak ťa ponuka zaujala, okrem svojho životopisu nám pošli prosím aj motivačný list, v ktorom nám uveď, prečo by si mal byť práve ty ten správny človek pre náš tím.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2020 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, administratíva, call centrum, zákaznícka podpora, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet - pokročilý

Počet rokov praxe

zákaznícka podpora, kontaktné centrum, obchod
2

Sme inovátori, vývojári, zlepšovatelia ľudského života.
Do tradičných, rokmi overených fungujúcich vecí, vháňame tú najmodernejšiu formu.
Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý robí správne veci tak, ako sa najlepšie dá.
Skupina túžiaca a tvoriaca každý deň lepšiu a lepšiu firmu.
Open mind je naše stredné meno a veríme v lepšie zajtrajšky pri každom jednom projekte, ktorý nás nadchne.
Orientujeme sa na vývoj, výrobu a predaj v takej aktuálnej téme, ako je Nosenie detí a Barefoot obuv.
Príbeh Lenka ťa naozaj chytí za srdce a vieš, že nerobíš na ďalšom obyčajnom projekte.

Adresa spoločnosti

Be Lenka
Antona Bernoláka 2202/12
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Fehervari
E-mail: poslať životopis
ID: 3991756  Dátum zverejnenia: 26.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac