Supporťák pre nemecky hovoriaci trh (Kundenbetreuung)

Be Lenka s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacVeríme, že v tejto práci nebudú peniaze najväčšou motiváciou, ale zle sa mať nebudeš, ponúkame odmeny a kopec pribúdajúcich benefitov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý bude súčasťou nášho neustále sa rozrastajúceho tímu ľudí. Človeka, ktorý má vo svojej DNA prozákaznícku orientáciu, má radosť z každého, aj toho najmenšieho úspechu, ovláda nemecký jazyk na vysokej úrovni, má v sebe dušu obchodníka, je komunikatívny a rád surfuje na webe a vie si ľahko poradiť s nemeckým trhom.

A ako bude vyzerať tvoj bežný pracovný deň?

Tvojou úlohou bude najmä starostlivosť o nemecky hovoriacich zákazníkov. Denne budeš tráviť čas odpovedaním na rôznorodé otázky. Budeš pri tom využívať email, facebook, instagram, ale i telefón. Okrem teba sa o týchto zákazníkov dnes už stará aj Janka. Nakoľko sa trh rýchlo rozrastá, potrebuje k sebe ďalšiu kolegyňu, ktorá jej s tým všetkým pomôže.

Je možné, že ťa časom zapojíme aj do hľadania potencionálnych zákazníkov na tomto európskom trhu. Všetko bude závisieť od toho, ako ti to pôjde a ako sa u nás budú postupne vyvíjať interné postupy a procesy. Na nich neustále pracujeme a máme pred sebou ešte dlhú cestu. Mal/ mala by si byť pripravená, že nie všetko je u nás dokonalo nastavené. Odolnosť je preto dôležitá vlastnosť, ktorú u nás budeš potrebovať.

Ak sa vieš orientovať na sociálnych sieťach, vieš si vyhľadať rôzne záujmové skupiny, ktorých sa vieš stať členom a postupne tak môžeš pomôcť získavať nadčencov našich produktov. Radi spolupracujeme s influencermi. Tvojou úlohou by mohlo byť aj hľadanie takých, ktorí sa stanú súčasťou nášho príbehu Be Lenka.
Multitasking je zručnosť, ktorá by ti rozhodne nemala chýbať. Je toho veľa, čo sa u nás deje každý deň, a keďže sme stále malý tím ľudí (na Customer care pracuje 5 kolegýň - Peťa, Zuzka, Janka, Lenka a Naďka a v celej firme je nás 41), treba počítať aj s tým, že treba občas pomôcť aj s rôznymi inými činnosťami, ktoré nám život vo firme prinesie.

Sme partia nadšencov, ktorí veria v náš spoločný úspech. Máme fajn kolektív. Ak si aj ty super, budeme rozhodne kamoši.

Veríme, že v tejto práci nebudú peniaze najväčšou motiváciou, ale zle sa mať nebudeš, okrem mzdy ponúkame ďalšie odmeny.

Nebudeš musieť nikoho lámať a presviedčať nech nakupuje, naše produkty sú top a predávajú sa takmer samé.

Budeš robiť v duchaplnom odvetví : Barefoot - zdravé chodenie a všetko okolo nosenia detičiek a mamičiek.

Sme jeden s najúspešnejších slovenských startUpov a môžeš si s nami užiť rýchlu a progresívnu jazdu, počas ktorej vybudujeme z lokálnej handmade značky svetovo uznávaný brand.

Cesta sa už začala, treba rýchlo naskočiť na vlak :)

Stravné lístky v tej najvyššej hodnote 5,10€, možnosť mať voľno keď potrebuješ, naše barefoot topánky u teba na nohách a ďalšie benefity, ktoré neustále u nás upgradujeme.

Ak sa chceš pridať k nám, predstav sa nám v motivačnom liste a uveď v dôvody, pre ktoré by si bol/ bola rád/ rada súčasťou nášho príbehu. K motivačnému listu nezabudni pripojiť na seba kontakt so životopisom, aby sme sa vedeli s tebou spojiť.

Pozorne budeme čítať všetky došlé reakcie. Tých najvhodnejších budeme kontaktovať, aby sme si dohodli osobné stretnutie. Toto nám bude trvať istý čas, robíme však všetko preto, aby sme vás nenechali dlho čakať. Každopádne, každý z vás dostane od nás skôr alebo neskôr odpoveď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, administratíva

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Venujeme sa dizajnu a výrobe exkluzívnych barefoot topánok a výrobe doplnkov na nosenie detí, ktoré distribujeme zákazníkom do celého sveta.Sme inovátori, vývojári, zlepšovatelia ľudského života.Do tradičných, rokmi overených fungujúcich vecí, vháňame tú najmodernejšiu formu.Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý robí správne veci tak, ako sa najlepšie dá.Skupina túžiaca a tvoriaca každý deň lepšiu a lepšiu firmu.Open mind je naše stredné meno a veríme v lepšie zajtrajšky pri každom jednom projekte, ktorý nás nadchne.
ID: 3986922  Dátum zverejnenia: 29.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac