Wholesale representative

Be Lenka s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacVariabilná zložka až do výšky 300 €/mesiac, konečná výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností daného kandidáta. Okrem toho je možný 13.plat a kopec ďalších benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového človeka pre posilnenie veľkoobchodu, ktorý bude súčasťou nášho neustále sa rozrastajúceho tímu. Takého, ktorý má vo svojej DNA prozákaznícku orientáciu, má radosť z každého, aj toho najmenšieho úspechu, ovláda cudzí jazyk, má v sebe dušu obchodníka, je komunikatívny, rád surfuje na webe a trúfa si na trhy rôznych krajín. Multitasking je zručnosť, ktorá by nášmu obchodníkovi rozhodne nemala chýbať.

A ako bude vyzerať tvoj bežný pracovný deň?
Očakávame od teba, že budeš na dennej báze komunikovať s našimi veľkoobchodnými partnermi. Budeš kreatívny a dokážeš v obchode využiť viacero zdrojov informácií. Tvoja komunikácia bude s našimi veľkoobchodnými partnermi prebiehať aj v anglickom jazyku, preto by ti angličtina nemala byť cudzia a ak hovoríš aj iným jazykom je to pre teba výhoda.

Hľadáme človeka, ktorému nie je cudzí systematický, organizovaný prístup k práci.

Chceme, aby si bol prirodzene zvedavý, vedel aktívne počúvať a tvojím obchodným cieľom je Win – Win situácia založená na dlhodobom vzťahu.
Denne budeš tráviť čas aj odpovedaním na rôznorodé otázky zákazníkov.
Budeš pri tom využívať email, facebook, instagram, ale i telefón.

Sme partia nadšencov, ktorí veria v náš spoločný úspech.

Sme jeden z najúspešnejších slovenských startUpov a môžeš si s nami užiť rýchlu a progresívnu jazdu, počas ktorej budujeme z lokálnej handmade značky svetovo uznávaný brand.
Cesta sa už začala, treba rýchlo naskočiť na vlak :)

Teambuildingy, športové aktivity, barefoot topánky pri nástupe a zľavy na naše produkty a mnohé ďalšie vychytávky sú súčasťou našich neustále pribúdajúcich benefitov.

Ďakujeme veľmi pekne za všetky reakcie, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť
- flexibilita
- systematickosť
- dôraz na detail
- profesionálny a lojálny prístup ku klientom

Venujeme sa dizajnu a výrobe exkluzívnych barefoot topánok a výrobe doplnkov na nosenie detí, ktoré distribujeme zákazníkom do celého sveta.Sme inovátori, vývojári, zlepšovatelia ľudského života.Do tradičných, rokmi overených fungujúcich vecí, vháňame tú najmodernejšiu formu.Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý robí správne veci tak, ako sa najlepšie dá.Skupina túžiaca a tvoriaca každý deň lepšiu a lepšiu firmu.Open mind je naše stredné meno a veríme v lepšie zajtrajšky pri každom jednom projekte, ktorý nás nadchne.
ID: 3946276  Dátum zverejnenia: 27.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac