Senior účtovník/čka výnimočného projektu

Be Lenka s.r.o.

Miesto práce
Martina Rázusa, Žilina
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda vo výške 1000 EUR -1400 EUR podľa náročnosti práce, možnosť bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Viesť komplexné podvojné účtovníctvo a mzdové účtovníctvo, s perspektívou vedenia účtovného oddelenia
- Spracovanie a účtovanie prijatých a odberateľských faktúr
- Spracovávať štatistické výkazy, hlásenia a komunikovať s finančnými inštitúciami
- Pripravovať daňové priznania, kontrolné výkazy a súhrnné výkazy
- Spracovávať pravidelné finančné reporty pre vedenie spoločnosti
- Neustále sledovať zmeny v legislatíve a zapracovať ich do procesov a postupov

- Hlavný pracovný pomer a prácu v mladom kolektíve ľudí
- Priateľskú neformálnu atmosféru skvelého kolektívu
- Priemernú mesačnú mzdu vo výške 1000 EUR -1400 EUR podľa náročnosti práce, možnosť bonusov
- Flexibilná pracovná doba
- Zľavy na naše skvelé výrobky
- Firemný notebook
- Istotu pracovného miesta v progresívnej slovenskej spoločnosti
- Vzdelávanie a odborné školenia v obore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo

• Min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Min. 4 roky praxe v odbore ekonomika, účtovníctvo
• Pozitívny a zodpovedný prístup k práci
• Ochotu vzdelávať sa a učiť sa nové veci
• Tímový hráč, „všetci sme tu na jednej lodi“ :)

Venujeme sa dizajnu a výrobe exkluzívnych barefoot topánok a výrobe doplnkov na nosenie detí, ktoré distribujeme zákazníkom do celého sveta.Sme inovátori, vývojári, zlepšovatelia ľudského života.Do tradičných, rokmi overených fungujúcich vecí, vháňame tú najmodernejšiu formu.Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý robí správne veci tak, ako sa najlepšie dá.Skupina túžiaca a tvoriaca každý deň lepšiu a lepšiu firmu.Open mind je naše stredné meno a veríme v lepšie zajtrajšky pri každom jednom projekte, ktorý nás nadchne.
ID: 3829565  Dátum zverejnenia: 12.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac