Obchodno-technický poradca

BDR Thermea (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 000,-€/mesiac, koncoročný finančný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

technické poradenstvo
aktívne vyhľadávanie zákazníkov
udržiavanie a rozvíjanie kontaktov s existujúcimi a potencionálnymi zákazníkmi zahraničné pracovné cesty
návštevy výrobných závodov spojené s prezentáciou výrobkov
vypracovanie cenových ponúk

zodpovedajúce platové ohodnotenie
motivačné odmeňovanie
firemné vozidlo
mobilný telefón
notebook s internetom

Informácie o výberovom konaní

Výhodou uchádzača miesto bydliska Žilina a okolie.
V prípade Vášho záujmu zašlite štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom na kontaktnú e-mailovú adresu.

Ďalšie informácie poskytneme na osobnom pohovore, ktorý sa uskutoční v Trenčíne. Budeme spätne kontaktovať LEN vybraných uchádzačov, ktorým oznámime termín konania pohovoru telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s prácou obchodno-technického poradcu výhodou
- výborné obchodnícke, komunikačné a organizačné schopnosti
- prehľad v obore
- flexibilita, iniciatíva, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť
- profesionálne vystupovanie

Sídlo našej firmy je v Trenčíne. Zaoberáme sa výrobou, predajom plynových kotlov a solárnych systémov a sme priamym dovozcom značky BAXI a De Dietrich na Slovensko.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3485234  Dátum zverejnenia: 6.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000,-€/mesiac, koncoročný finančný bonus