Technik informačných technológií

Moore BDR s. r. o., člen siete MOORE Global

Miesto práce
Kyjevské námestie 6, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž, inštalácia a sprevádzkovanie novej ako aj existujúcej IT techniky ako sú PC, NTB, servery, LAN, ako aj príslušenstvo t.j. tlačiarne, kopírovacie zariadenia, skenery, konferenčná technika, taktiež telekomunikačné zariadenia, vrátane mobilných telefónov
- administrácia, inštalácia, údržba a aktualizácia operačných systémov, rôznych SW aplikácií a počítačových sietí
- riešenie technických problémov, servisné zásahy, údržba, profilaxia HW a SW
- bezpečnostné previerky - testovanie stupňa bezpečnostnej ochrany
- poskytovanie konzultácií a poradenstva v oblasti IT a telekomunikačných technológií zamestnancom

- ponúkame prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti
- spoločnosť je kompletne zdigitalizovaná, pracujeme s najmodernejšími technológiami – umelá inteligencia
- možnosť odborného vzdelávania sa
- možnosť využívania práce z domu (home-office)
- vyvážený pracovný čas
- možnosť osobného rozvoja, rastu a kariérneho postupu
- možná účasť na rôznych konferenciách a eventoch
- ročné prehodnocovanie platu
- ponúkame nefinančné benefity: e-benefitné poukážky DOXX
- ponúkame zvýhodnené stravné
- účasť na firemných akciách

Uchádzači o ponúkanú pracovnú pozíciu môžu svoje žiadosti zasielať spolu s profesijným životopisom na e- mailovú adresu: [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, alebo porovnateľné technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
Administrácia LAN/WAN - Expert
Python - Základy

Vodičský preukaz

B

- programovanie v jazyku Python výhodou
- znalosť technológie Docker výhodou
- skúsenosti s ERP systémom Odoo veľkou výhodou
- skúsenosti so správou a údržbou počítačov, tlačiarní, telekomunikačnej techniky
- skúsenosti s realizáciou a správou počítačovej siete,
- skúsenosti s inštaláciou a správou OS Windows a MS OFFICE
- zodpovednosť a samostatné riešenie úloh
- komunikatívnosť - priama podpora užívateľov
- aktívny prístup, spoľahlivosť, manuálna zručnosť

Moore BDR s. r. o. je audítorská a poradenská spoločnosť, radená medzi popredné poradenské spoločnosti. Využívame výhody firemnej kultúry slovenskej rodinnej firmy a členstvo v rešpektovanej medzinárodnej sieti Moore Global. MOORE Global je jedna z najväčších medzinárodných sietí audítorských, účtovníckych a poradenských skupín s viac ako 34 000 pracovníkmi vo viac ako 522 nezávislých firmách sídliacich v 112 krajinách.
www.moore-bdr.sk
www.moore-global.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3169553  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac