Disponent/Koordinátor Transportov

BD TRANS & LOGISTIC s. r. o.

Miesto práce
Trebišov
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 2 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy + Provízia na základe dosiahnutých výsledkov, vyplácaná na mesačnej báze. V prípade praxe na pozícii základná zložka mzdy dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou koordinátora transportov/disponenta, je zabezpečiť plynulý chod dodávania služieb, s aktuálnymi dodávateľmi a novými dodávateľmi, na základe požiadaviek od obchodného oddelenia. Pozícia Koordinátor Transportov/Disponent je dôležitá časť reťazca, pre zabezpečenie dodávania 100%-ných služieb naším zákazníkom, na základe ich potrieb, v oblasti prepravy a logistiky.

Čo všetko táto pozícia obnáša?
- Denné nachádzanie voľných áut, prípadne logistických riešení na základe požiadaviek od zákazníkov.
- Sledovanie aktuálnych prepráv a dohľad nad dodaním služby pre zákazníka podľa zadanej objednávky a následne preverovanie aktuálneho stavu prepráv až po ukončenie.
- Analýza rôznych situácií, navrhované riešenie a nasledovné aplikovanie riešenia v spolupráci s tímom a obchodným oddelením.
- Tvorba cenových ponúk na základe dopytov od zákazníkov.
- Aktívne sledovanie situácie na trhu v doprave a logistike.
- Pravidelné oslovovanie nových dodávateľov a budovanie dobrých obchodných vzťahov s nimi.
- Udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s aktuálnymi dodávateľmi.
- Pravidelné a včasné spracovanie administratívy spojenej s operatívou pri prepravách.(práca s interným software, objednávky, dokumenty z prepravy)

Nemáš potrebnú prax alebo si čerstvý absolvent? Nevadí! My ťa zaškolíme a tak sa môžeš stať súčasťou teamu BD TRANS & LOGISTIC.

- možnosť výberu lokality Košice/Trebišov
- zaškolenie a možnosť ďalšieho vzdelávania
- mobilný telefón aj na súkromné použitie
- zaujímavý systém odmeňovania
- garantovaný 13. plat
- odmena za "nemarodovanie"
- extra odmeny za dosahovanie skvelých výsledkov
- príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec zákonníka práce
- príspevok zamestnávateľa na Multisport kartu
- prémiová káva na pracovisku
- príspevok na jazykové vzdelávanie
- možnosť predkladať vlastné nápady na zlepšenie
- a samozrejme mladý dynamický kolektív :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Logistika, špedícia, preprava

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať a pekne si zarobiť.
Mať rád výzvy. "Nedá sa, nie je možné" - sa nepovažuje za odpoveď.
Dochvíľnosť.
Schopnosť dobre zvládať stresové situácie pod tlakom dodržania termínov.
Ochota a chuť verbálne komunikovať.
Schopnosť sa rýchlo učiť a chápať veci.
Dobré technické chápanie - byť technický typ.
Proaktivita pri riešeniach nečakaných a komplikovaných situáciách.
Kreativita pri hľadaní riešení. - Schopnosť nájsť jednoduché riešenia.
Schopnosť pracovať v tíme.
Ochota riešiť prácu aj mimo pracovnej doby - dostupnosť na telefóne.

BD TRANS & LOGISTIC je dopravno-špedičná firma založená v roku 2010 na východnom Slovensku. Hlavné sídlo firmy je v Trebišove. Kľúčovou úlohou firmy je dodávať služby v oblasti dopravy a logistiky v najvyššej kvalite, zákazníkom v celej Európe. To zabezpečujú naši ľudia, ktorí majú viac ako 10 rokov skúsenosti v oblasti kritických ale aj štandardných zásielok.
Vďaka dlhoročnej praxi BD TRANS & LOGISTIC ponúka overené metódy organizovania transportov a dokáže proaktívne nájsť flexibilne riešenia ušité na mieru svojim zákazníkom.
Ľudia v tejto firme sú dôvod prečo sa nám to darí. Naším spoločným cieľom je naplniť potreby našich zákazníkov, poskytnúť prácu kvalitným a spoľahlivým dodávateľom a dať príležitosť ľuďom, ktorý chcú využiť svoj potenciál naplno.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4584942  Dátum zverejnenia: 23.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac