Obchodník

BD TRANS & LOGISTIC s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Od 1 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy + Provízia na základe dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou Obchodníka je oslovovanie nových zákazníkov v oblasti prepravy a logistiky, získavanie dopytov a tvorba ponuky za základe ich požiadaviek a objednávok.

Čo všetko táto pozícia obnáša?
- Oslovovanie nových firiem v zahraničí
- Udržiavanie a budovanie dobrých obchodných vzťahov s aktuálnymi zákazníkmi.
- Analýza rôznych prepravných situácií, navrhované riešenie a nasledovné aplikovanie riešenia.
- Aktívna spolupráca s oddelením disponentov.
- Komplexná tvorba cenových ponúk na základe prijatých dopytov od zákazníkov.
- Aktívne sledovanie situácie na trhu v doprave a logistike.
- Pravidelné a včasné spracovanie administratívy spojenej s operatívou pri prepravách (práca s interným software, objednávky, dokumenty z prepravy)

- Možnosť výberu lokality Košice/Trebišov
- Zaškolenie a možnosť ďalšieho vzdelávania
- Mobilný telefón aj na súkromné použitie
- Nadštandardné provízne ohodnotenie
- Garantovaný 13. plat
- Odmena za "nemarodovanie"
- Extra odmeny za dosahovanie skvelých výsledkov
- Extra dni dovolenky
- Možnosť flexibilného pracovného času
- Stravne lístky
- Fitness centrum v budove
- Prémiová káva na pracovisku
- A samozrejme mladý dynamický kolektív :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod, logistika, špedícia, preprava

Počet rokov praxe

1

Chuť pracovať a pekne si zarobiť.
Mať rád výzvy. "Nedá sa, nie je možné" - sa nepovažuje za odpoveď.
Dochvíľnosť.
Schopnosť dobre zvládať stresové situácie pod tlakom dodržania termínov.
Ochota a chuť verbálne komunikovať.
Schopnosť sa rýchlo učiť a chápať veci.
Dobré technické chápanie - byť technický typ.
Proaktivita pri riešeniach nečakaných a komplikovaných situáciách.
Kreativita pri hľadaní riešení. - Schopnosť nájsť jednoduché riešenia.
Schopnosť pracovať v tíme!
Ochota riešiť prácu aj mimo pracovnej doby - dostupnosť na telefóne.

BD TRANS & LOGISTIC je dopravno-špedičná firma založená v roku 2010 na východnom Slovensku. Hlavné sídlo firmy je v Trebišove. Kľúčovou úlohou firmy je dodávať služby v oblasti dopravy a logistiky v najvyššej kvalite, zákazníkom v celej Európe. To zabezpečujú naši ľudia, ktorí majú viac ako 10 rokov skúsenosti v oblasti kritických ale aj štandardných zásielok.
Vďaka dlhoročnej praxi BD TRANS & LOGISTIC ponúka overené metódy organizovania transportov a dokáže proaktívne nájsť flexibilne riešenia ušité na mieru svojim zákazníkom.
Ľudia v tejto firme sú dôvod prečo sa nám to darí. Naším spoločným cieľom je naplniť potreby našich zákazníkov, poskytnúť prácu kvalitným a spoľahlivým dodávateľom a dať príležitosť ľuďom, ktorý chcú využiť svoj potenciál naplno.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4511408  Dátum zverejnenia: 31.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac