Obchodní zástupce

BD-TOVA, s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost BD-TOVA, s.r.o. je tradiční český výrobce dekoračních předmětů a hobby výrobků, které kromě domácího trhu exportuje i do zemí EU.

Místo výkonu práce : Brno, ČR

Vaší pracovní náplní bude :

- péče o stávající portfolio tuzemských zákazníků

- akvizice nových zákazníků z řad velkoobchodů s dekoračním zbožím

Očekáváme :

- obchodní a komunikační znalosti

- prokazatelná praxe min. 3 roky na podobné pozici

- ochota cestovat, smysl pro kreativitu

- vzdělání SŠ, VOŠ, VŠ

- řidičský průkaz skupiny B

- trestní bezúhonnost

Nabízíme :

- nástupní plat 25.000 brutto

- podle výsledků měsíční prémie + roční bonusový systém

- notebook a telefon

- možnost kariérního postupu a další vzdělávání

- 5 týdnů dovolené

- závodní stravování

- životní pojištění a penzijní připojištění

Výhodou je : jsme chráněná dílna, takže OZP nebo ZZ výhodou

Nástup : od 08/2020

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3938159  Dátum zverejnenia: 15.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc