Umývač motorových vozidiel

BCSR, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
630 EUR/mesiacFixná mzda 630,-€ + Odmeny na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Umývanie motorových vozidiel
- Čistenie a vysávanie interiéru vozidiel
- Komunikácia s prijímacím technikom
- Dodržiavanie čistoty na pracovisku a bezpečnosti pri práci
- Práca na hlavný pracovný pomer / pracovnú zmluvu

V prípade záujmu pošlite svoj životopis mailom, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky za účelom osobného stretnutia. Tešíme sa na stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- VP sk. B je výhodou
- Samostatnosť
- Zodpovednosť

Poradenská spoločnosť s tímom skúsených odborníkov v oblasti trvalého zvyšovania výkonnosti, inovácie riadenia, resp. krízového riadenia spoločností. Spoločnosť realizuje manažérske a controllingové projekty, M&A projekty, ako aj projekty v oblasti expertných/znaleckých služieb, transformácie majetku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4110544  Dátum zverejnenia: 24.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 630 EUR/mesiac