Hlavný ekonóm/ekonómka

BCSR, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
1 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie a komplexné spracovanie podvojného účtovníctva v súlade s platnou legislatívou
- Spracovanie mzdovej agendy pre zamestnancov spoločnosti
- Príprava štatistických výkazov a daňových priznaní
- Realizácia mesačných a ročných uzávierkových prác
- Príprava a spracovanie výkazov k DPH
- Komunikácia s úradmi, finančnými inštitúciami, audítormi
- Práca na Hlavný pracovný pomer
- Miesto výkonu práce Banská Bystrica alebo Zvolen

- Práca v stabilnej a dynamickej spoločnosti
- Mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely
- Motivačné mzdové ohodnotenie (fix + prémie)
- 13. plat
- Príjemný pracovný kolektív
- Firemné akcie
- Stravné lístky

Svoje životopisy posielajte prostredníctvom e-mailu na uvedenú adresu. Kontaktovať budeme telefonicky len vybraných kandidátov, za porozumenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, účtovníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník / hlavný účtovník

Počet rokov praxe

2

- Min. 2 ročné skúsenosti s podvojným účtovníctvom a mzdovou agendou sú podmienkou
- Znalosť účtovných a daňových predpisov je podmienkou
- Samostatnosť, zodpovednosť, presnosť

Poradenská spoločnosť s tímom skúsených odborníkov v oblasti trvalého zvyšovania výkonnosti, inovácie riadenia, resp. krízového riadenia spoločností. Spoločnosť realizuje manažérske a controllingové projekty, M&A projekty, ako aj projekty v oblasti expertných/znaleckých služieb, transformácie majetku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4064633  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac