Controller

BCSR, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia controllingovej činnosti v spoločnosti klienta
- vykonávanie controllingu na pridelených projektoch v rámci SR
- tvorba plánov, reportov a finančných analýz
- práca s kalkulačným systémom, interným programom a MS Office
- návrhy na optimalizáciu, zlepšenie procesov a ich implementácia

- práca na hlavný pracovný pomer
- mzda fix + osobnostné ohodnotenie (13.plat podľa výsledkov)
- v prípade preukázaných dobrých výsledkov služobné auto
- práca s najnovšími technológiami
- možnosť vzdelávania sa, školení a získania certifikátov
- možnosť odborného rastu
- práca v perspektívnej oblasti

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavenú dôveru a záujem pracovať v našej spoločnosti. Svoje životopisy zasielajte prostredníctvom e-mailu. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

controlling / účtovníctvo

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti na podobnej pozícií min. 2ROKY
- Samostatnosť pri riešení úloh
- Plnenie dohodnutých úloh v stanovených termínoch
- Komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie
- Orientácia na výsledok

Poradenská spoločnosť s tímom skúsených odborníkov v oblasti trvalého zvyšovania výkonnosti, inovácie riadenia, resp. krízového riadenia spoločností. Spoločnosť realizuje manažérske a controllingové projekty, M&A projekty, ako aj projekty v oblasti expertných/znaleckých služieb, transformácie majetku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3932508  Dátum zverejnenia: 2.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac