Можливість для людей з України

Operátor/-ka výroby

BCF EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Nesvady
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.Nástupná hodinová mzda 5,00€ + mesačná prémia až do výšky 20% + elektronické stravné lístky v hodnote 5,60€ s maximálnym príspevkom zamestnávateľa +LETNÁ PRÉMIA AŽ DO VÝŠKY 1 CELÉHO PLATU Dopravu ani ubytovanie nezabezpečujeme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na DVE 8 hodinové zmeny
Práca vhodná pre ženy aj mužov
NIE pásová výroba
Práca s možným postupom
Práca v mladom kolektíve
Práca v čistom prostredí / pracuje sa v bielom pracovnom oblečení /
DOPRAVU NEZABEZPEČUJEME

Kmeňový zamestnanec
Dochádzkový bonus
Mesačné prémie
Polročné prémie až do výšky 100% z priemernej mesačnej mzdy
Elektronické stravné lístky

Vopred ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej firme. Všetky životopisy budú jednotlivo posúdené , avšak KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN UCHÁDZAČOV, KTORÍ SPĹŇAJÚ POŽIADAVKY NA DANÚ POZÍCIU. NAKOĽKO DOPRAVU ANI UBYTOVANIE NEZABEZPEČUJEME, JE DANÁ POZÍCIA VHODNÁ LEN PRE UCHÁDZAČOV, KTORÍ MAJÚ TRVALÝ , RESP. PRECHODNÝ POBYT V BLÍZKOSTI SÍDLA SPOLOČNOSTI .
V žiadosti uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov na účely databázy uchádzačov o zamestnanie podľa zák.428/2002 o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrá dochádzka
Flexibilita
Zručnosť
Ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť zaoberajúca sa strojárskou výrobou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3779699  Dátum zverejnenia: 26.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.