Obchodně technický manažer pro Slovensko - fluidní systémy

Bc. Martina Lukášová, MBA

Místo práce
Bratislavský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
orientačně při nástupu 1800 - 2500 Euro, odměňování dohodou (po zapracování fix + provize)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledám technicky zaměřeného uchazeče s aktivní znalostí AJ, který je schopen převzít a rozvíjet obchodně technické aktivity na území Slovenska. Vhodný uchazeč by měl disponovat předchozí odbornou praxí např. v oblasti prodeje a odborného technického poradenství strojního zařízení, příp. mít zkušenosti z pozice procesního inženýra či obdobné pozice ve výrobní společnosti (strojařina, automobilový průmysl apod.). Centrála společnosti v Plzni, ČR.

Mezi klíčové činnosti bude patřit:

- prodej prestižních produktů a služeb v již vybudované stabilní síti velkoodběratelů
- zajišťování odbytového potenciálu a vypracování návrhů při jeho získávání
- poskytování technického poradenství a odborných informací zákazníkům
- příprava a vypracování nabídek, vedení prodejních rozhovorů
- plánování obratu v daném regionu
- akvizice nových zákazníků, monitoring trhu, reporting vedení společnosti

Vybraný uchazeč bude komunikovat s partnery na pozici středního managementu (manažeři provozů, výroby, nákupčí, manažeři údržby aj.), využije své výborné komunikační schopnosti s orientací na zákazníka.

Znalost AJ uplatníte zejm. při zahraničních vzdělávacích akcích v rámci Evropy či USA, při kontaktu s mateřskou centrálou v USA a s kolegy v dalších světových pobočkách.

Práce formou homeoffice z jakékoli části Slovenska. K výkonu práce budete mít přiděleno auto a další potřebné vybavení (PC, telefon).

Nástup do PP: dohodou
Mzdová nabídka: dohodou, dle předchozí odborné praxe a zkušeností

Info o zaměstnavateli
Globální nadnárodní společnost s více než 60 letou tradicí (mateřská společnost sídlí v USA), světový leader na trhu s komponenty pro fluidní systémy, zákazníky firmy jsou zejm. velké energetické společnosti, rafinerie, výrobní provozy, univerzity aj. Sídlo společnosti v Plzni.

Zaměstnanecké výhody, benefity

podnětné pracovní prostředí
pevnou pracovní dobu
práci v pohodovém týmu, kde budete mít prostor pro svůj další profesní rozvoj a růst
motivující odměnu
4 týdny dovolené
další profesní a jazykové vzdělávání (důraz na AJ)
firemní teambuildingové akce

Informace o náboru

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, budu ráda za poskytnutí profesního životopisu v angličtině na můj e-mail. Předpokládám ukončení výběrového řízení v průběhu 7/2018. První kolo VŘ bude probíhat formou skype pohovoru se mnou, domluvíme-li se na prezentaci k mému zákazníkovi, budete následně vyzván/a k absolvování pohovoru s mým klientem (po skype), následně pak k osobnímu setkání v Plzni.
Data poskytnutá v profesním životopisu budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na uvedené pracovní místo u mého klienta.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.7.2018 (zbývá ještě 37 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství, management, jiný technický obor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ technického směru
předchozí odbornou praxi alespoň 2 a více let
aktivní AJ
ŘP sk. B
svoji motivaci a aktivní přístup realizovat se v oblasti obchodu a technického poradenství
orientaci ve výkresové dokumentaci
výbornou schopnost komunikace, prozákaznický přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

HR outsourcing, recruitment. Vyhledávání a výběr uchazečů na pozice odborných specialistů, techniků, nabídky práce pro SŠ/VŠ absolventy, střední a vyšší management na Plzeňsku, ČR.

ID: 3412615   Dátum zverejnenia: 6.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   orientačně při nástupu 1800 - 2500 Euro, odměňování dohodou (po zapracování fix + provize)