Можливість для людей з України

Čašík - čašníčka

Bc. Martin Gajdoš

Miesto práce
Gorkého 33, Trebišov
Termín nástupu
1.6.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacVianočné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov. Komunikácia so zákazníkom.

Ponúkame prémie a odmeny na mesačnej báze, na konci roka Vianočné prémie porovnateľné s 13. platom, strava nad rámec zákonom uvedenej čiastky príspevku zamestnávateľa, zamestnanecké ceny na nákup tovaru, mesačné individuálne hodnotenie .Práca na trvalý pracovný pomer od prvého momentu. Plná výška mzdy priznaná na účet.

Odporúčame zasielať štruktúrovaný životopis na uvedenú emailovú adresu a po kladnom vyhodnotení Vás pozveme na osobný pohovor, prípadne priniesť životopis osobne.
Práca na TPP od momentu nástupu do práce.
Bližšie informácie na tel.čísle + 421 915 328 998, prípadne email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Virtuálna registračná pokladnica VRP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme príjemné vystupovanie, ochotu učiť sa, zodpovednosť za vykonanú prácu, schopnosť pracovať v kolektíve ako aj samostatne.

Naša pizzeria pôsobí na trhu už vyše 20 rokov a za tento čas sme boli schopní vybudovať značnú klientelu zákazníkov, ktorí sa k nám neustále radi vracajú a zároveň sa stále snažíme osloviť aj nových zákazníkov rôznymi vylepšeniami a zážitkami. Naša reštaurácia sa zameriava na ponuku jedál a nápojov kozmopolitného charakteru.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4504533  Dátum zverejnenia: 10.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac