Можливість для людей з України

Práca s kvetmi a zeleninou v Holandsku

Bc. Marek Koza TATRY JOB AGENCY

Miesto práce
Haag, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
priebežne počas celého roka
12,12 - 14 EUR/hod.preplácaná dovolenka, príplatky za nočné, soboty, nedele, sviatky a iné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našich overeného klienta v Holandsku hľadáme pracovníkov v skladoch s kvetmi – exotické rastliny, orchidea, ruže, sadenie do črepníkov, pestovanie od cibuľky. Práce nie sú fyzicky náročné a väčšinou zahŕňajú celý proces pestovania, sadenia až po samotný zber či balenie. Pracovník môže byť umiestnený na rôznu činnosť v danom skleníku, dokonca sa to môže aj meniť, čo si naši už umiestnení pracovníci pochvaľujú, nakoľko sa im práce striedajú.

• práca pre mužov, ženy, dvojice aj páry
• nízke vstupné náklady
• holandská pracovná zmluva
• ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – zrážka priamo zo mzdy 108 eur
• starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku
• preplácaná dovolenka 25 dní, príplatky za soboty, ktoré sa bežne pracujú, nedele poväčšine voľné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

CHCEŠ SI ZAROBIŤ, CESTOVAŤ?
Sme pracovná agentúra spod Tatier, ktorá ponúka rôzne pracovné miesta v mnohých krajinách Európskej únie v rôznych oblastiach. Svoju pôsobnosť hlavne z poľnohospodárstva sme rozšírili na rôzne pracovné ponuky v gastronómii a hotelierstve, ako aj v skladoch a to hlavne v Holandsku. Nevyberáme žiadne POPLATKY za vybavenie práce.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

nie je podmienkou

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
• anglický jazyk – postačujú základy, alebo poľský jazyk
• ochota a chuť pracovať
• zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť
• prax v obore je vítaná

ID: 4308925  Dátum zverejnenia: 29.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 12,12 EUR/hod.