Reagujte bez životopisu

Upratovanie apartmánov a izieb na Holandských ostrovoch Wadensee

Bc. Marek Koza TATRY JOB AGENCY

Miesto práce
Texel, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
priebežne počas celého roka
Mzdové podmienky (brutto)
12,12 EUR/hod.preplácaná dovolenka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POPIS PRÁCE
Pre nášho overeného klienta v Holandsku hľadáme pracovníkov na pozíciu housekeeper/upratovanie apartmánov a hotelových izieb/

Doplňujúce info:
• Vieme umiestniť mužov, ženy, páry, dvojice.
• Umiestňujeme aj ľudí, ktorí sa už nachádzajú v Holandsku!
• Momentálne Vám zamestnávateľ PREPLÁCA cestu z Holandska na ostrovy (trajekt).
• Zamestnávateľ takisto prepláca ubytovanie v hosteli počas prvej noci, až do odchodu trajektom na ostrovy
• Je potrebné si doniesť vlastné uteráky, ostatné je zabezpečené na ubytovaní

• Možnosť stravy v cene ubytovania v hodnote od 5 eur na deň
• nízke vstupné náklady
• holandská pracovná zmluva
• ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – zrážka priamo zo mzdy a táto suma často zahŕňa stravovanie
• starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku
• práca v krásnom dovolenkovom prostredí kde si kandidát nielen zarobí ale aj užije leto

Informácie o výberovom konaní

AKO SA MÔŽETE UCHÁDZAŤ O PRÁCU?
• pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis v anglickom jazyku na [email protected] alebo [email protected]
• do predmetu uveďte „(vami preferovaná pozícia) HOLANDSKO práca na ostrove
• do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať
• budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
• v prípade otázok nám volajte na tel. číslo +421 944 639 074 alebo na +421 904 135 863

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Pre našich overeného klienta v Holandsku hľadáme pracovníkov na pozíciu housekeeper. /upratovanie apartmánov a hotelových izieb/ Náš klient, ktorý sídli v meste Groningen je dlhoročný a spoľahlivý klient, ktorý dodáva personál na holandské ostrovy Texel, Vlieland, Ameland aj Terschelling. Personál dodáva hlavne do sekcie upratovanie a pomocné sily do kychyne, ale aj čašníkov a kuchárov, Mzda pre kvalifikované pracovné sily ako sú kuchári a čašníci sa pohybuju od 13 do 15 eur na hodinu

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
• anglický jazyk – mierne pokročilý A2(chyžná, umývač riadu)
- B1 a viac v prípade záujmu o prácu čašníka a kuchára
• ochota a chuť pracovať
• zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť
• prax vítaná

CHCEŠ SI ZAROBIŤ, CESTOVAŤ?
Sme pracovná agentúra spod Tatier, ktorá ponúka rôzne pracovné miesta v mnohých krajinách Európskej únie v rôznych oblastiach. Svoju pôsobnosť hlavne z poľnohospodárstva sme rozšírili na rôzne pracovné ponuky v gastronómii a hotelierstve, ako aj v skladoch a to hlavne v Holandsku. Nevyberáme žiadne POPLATKY za vybavenie práce.
ID: 4277229  Dátum zverejnenia: 20.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 12,12 EUR/hod.