Reagujte bez životopisu

Letná brigáda na farme v Škótsku

Bc. Marek Koza TATRY JOB AGENCY

Miesto práce
Veľká Británia (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15 jún alebo 21 jún
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 15 EUR/hod.platená dovolenka , úkolová mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou prácou je zber ovocia jahôd, malín a čerešní. Práca je platená úkolovou mzdou, tzn. na počet nazbieraných bedničiek. Práca je však garantovaná aj hodinovou mzdou 8,72 libier na hodine čo je v prepočte cca 10 eur. Ubytovanie je zabezpečené farmárom v karavánoch. Práce sú vhodné hlavne pre študentov, ktorí nemajú problém s fyzickou prácou

- možnosť pohyblivého zarobku od 10 do 20 eur na hodinu - úkolová mzda
- nizke počiatočné náklady
- holiday pay - preplatenie dovolenky pri poslednej výplatnej páske
- možnosť spoznania krajiny prostredníctvom nami organizovaných výletov po krajine
- spoznanie nových priateľov, dobré zárobky

Pre urýchlenie vašej žiadosti o prácu, odporúčame využit náš link k rýchlej registrácii

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

zber ovocia jahôd, malín a čerešní

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

odporúčame skúsenosť s fyzickou prácou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Keďže sa jedná o úkolovú mzdu, práca je vhodná pre šikovných, fyzicky zdravých a súťaživých, kde si svojou rýchlosťou a šikovnosťou viete zarobiť veľmi slušne.

CHCEŠ SI ZAROBIŤ, CESTOVAŤ?
Sme pracovná agentúra spod Tatier, ktorá ponúka rôzne pracovné miesta v mnohých krajinách Európskej únie v rôznych oblastiach. Svoju pôsobnosť hlavne z poľnohospodárstva sme rozšírili na rôzne pracovné ponuky v gastronómii a hotelierstve, ako aj v skladoch a to hlavne v Holandsku. Nevyberáme žiadne POPLATKY za vybavenie práce.
ID: 3916809  Dátum zverejnenia: 27.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.