Terapeutka v Maderonkárni

Bc. Barbora Nemčík

Miesto práce
Mierové námestie 3, Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
7 - 8 EUR/hod.Plat je pri nástupe 6€ v čistom na hodinu, ale ak sa osvedčíš radi ti zvýšime na 8€. Svoje tringelty si samozrejme nechávaš. V prípade, že máš otvorenú živnosť sme otvorení dohode.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Maderonkárne hľadáme posilu, ktorá náš tím dokáže obohatiť o svoje skúsenosti v oblasti starostlivosti o ľudské telo, masáží a terapií. Konkrétne hľadáme niekoho na pozíciu terapeutky maderoterapie, ale časom aj na ďalšie pozície. Ak máš rada prácu s ľuďmi - sme salón s čisto ženskou klientelou, baví ťa starostlivosť o druhých, z tvojich rúk vyžaruje príjemné teplo, chcela by si do práce preniesť kúsok seba svojim pozitívnym vyžarovaním, úsmevom na tvári, vľúdnym, milým a ľudským vystupovaním, inklinuješ k zdravému životnému štýlu, nebojíš sa práce, a ideálne ak máš skúsenosti s masážami / fyzioterapiou / prácou vo wellness, prípadne absolvovaný masérsky kurz, určite nám zavolaj alebo pošli svoj životopis. Všetko ťa naučíme a vysvetlíme. Tešíme sa na teba! Práca je na dohodu o brigádnickej práci študenta alebo na živnosť. Uchádzači, ktorí nespĺňajú požiadavky - nie sú študenti, alebo nemajú otvorenú živnosť, nebudú naspäť kontaktovaní.

Práca vo veľmi príjemnom prostredí, v pozadí s jemnou wellness hudbou a sviečkami. V salóne budeš počas svojej smeny sama len s klientkou, miesto práce je priamo na Mierovom námestí, spoznáš sa s priateľským kolektívom a naučíš sa novým skvelým schopnostiam.

So životopisom nám pošli aj motivačný list, kde nám o sebe napíš všetko čo by nás mohlo na tebe zaujať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

masáže, fyzioterapia, wellness, spa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozitívne vyžarovanie, láskavý prejav, zmysel pre dobre odvedenú prácu a pedantosť, pozitívny vzťah k práci s ľuďmi, veľkou výhodou je vzdelanie alebo kurz v oblasti masáží / fyzioterapie , títo uchádzači budú uprednostnení

Terapeutický salón s Maderoterapiou v Trenčíne.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4577273  Dátum zverejnenia: 12.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.