Obchodné zastúpenie telekomunikačného operátora

BBX s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 8 000 EUR/mesiacMzda pozostáva len z provízií z uskutočnených obchodov. Prípadové príklady uvádzame v texte.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme firma rodinného typu plná technikov, žijeme s ňou a žijeme pre ňu. Tvoriť úžasné technické veci však nestačí, potrebujeme ich predávať.

Hľadáme človeka, ktorého nikdy nevyhodia, ale ak áno, vráti sa oknom. Človek ktorý dokáže predať telekumunikačné služby najmä firmám. Človeka, ktorý sa stane členom tímu a zároveň súčasťou novo-vznikajúceho marketingového oddelenia firmy.

Mal / mala by si byť sympoš / sympaťáčka s kultúrnym a prirodzeným vľúdnym vystupovaním, pretože budeš komunikovať so zástupcami firiem v najkrajšom meste na Slovensku. Telefonicky aj osobne.

Nebudeš mať pvený pracovný čas a tvoje ohodnotenie bude závisieť len a len od tvojich schopností. Provízny systém našej firmy je o niekoľko levelov zaujímavejší, ako provízne systémy korporátov. Môžeš fungovať aj popri inej práci.

Ako to bude fungovať?

● Biznis segment:
- 4% zo sumy zriaďovacieho poplatku
- Prvé štyri uhradené poplatky rozdelené nasledovne:
-- 1. Splátka - 100 % uhradenej splátky bez DPH.
-- 2. Splátka - 50 % uhradenej splátky bez DPH.
-- 3. Splátka - 25 % uhradenej splátky bez DPH.
-- 4. Splátka - 25 % uhradenej splátky bez DPH.

● Rezidenti segment:
- Vybavenie povolení v bytovom dome: 1,60 € za byt v bytovom dome (príklad.: 12 poschodové U cca 100 €).
- Nový zákazník: Prvé 2 uhradené splátky po 100%.

● Špeciálne motivačné odmeny:
+ Každých 20 nových rezidentov jednorazový bonus 20 €.
+ Každých 100 nových rezidentných zákazníkov bonus 100 €.
+ Každých 1000 nových eur bez DPH od biznis segmentu bonus 500 €.

● PríkladováFirma s.r.o. chce pripojiť s granatovanou konektivitou za 1200 € / mesačne, inštalačný poplatok 2500 €
Celková provízia je teda vo výške 3000€, rozložené:
100 € (4%)
+ 1200 € (100%)
+ 600 € (50%)
+ 300 € (25%)
+ 500 € (bonus za prekonanie 1000 €)
= 3000 € provízia

"Ankh wedja seneb!" (~ ̄▽ ̄)~

Drž sa ide jazda:
- notebook
- mobilný telefón s nekonečným volaním
- bezodná ☕ káva
- príspevok na nákup čiernej elektroniky 10%
- služby firmy zadarmo (internet, TV, OTT, ...)
- po prvých 6000 zarobených eur - firemné auto
- 4 x ročne spoločné podujatie (kino, divadlo, ...)
- 1 x mesačne spoločný obed
- všetky také tie bežné veci, akože mladý dynamický kolektív a podobné buzzwords, čo ťa aj nezujímajú :)

Prekvap nás, ohúr nás, pošli životopis s fotkou a motivačným, alebo vymysli niečo iné a predávaj značky, ktoré určite miluješ a chceš aby ich používalo ešte viacej ĺudí ako doteraz.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Sociálne siete - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Buď asertívny typ človeka s kultúrnym a príjemným vystupovaním

Banskobystrická spoločnosť s viac ako 20 ročnou tradíciou, ktorá poskytuje internetové pripojenie a káblovú televíziu. Buduje vlastné optické siete, prevádzkuje služby po vlastnej optickej sieti od Strelník, cez Banskú Bystricu, Sliač až po Zvolen. BBX s.r.o. je tiež partnerom veľkých telekomunikačných spoločností cez siete ktorých poskytuje dátové služby.
Zároveň sa venuje vývoju aplikácií v oblasti internetu vecí, či sledovania televízie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4588211  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac