Rozpočtár elektroinštalácií

VOLTA Technologies a. s.

Miesto práce
Slovnaftská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 700 EUR/mesiac- mzda závisí od dĺžky praxe, vzdelania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ide o prácu na plný úväzok, miesto výkonu Bratislava
- vypracovanie cenových ponúk pre elektromontážnu činnosť v programe ESO ht solution, Excel, podľa projektovej dokumentácie, prípadne podľa obhliadky
- tvorba výkazov - výmer na časť elektro
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- objednávanie materiálu
- kontrola a optimalizácia projektovej dokumentácie

- firemný telefón
- sociálny program
- trinásty plat podľa výsledkov spoločnosti
- vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

- požadovaná prax v elektrotechnickej oblasti - 3 roky
- vysokoškolské vzdelanie - výhodou
- znalosť ESO ht solution - výhodou
- odborná spôsobilosť podľa vyhl. MPSVaR č. 508/2009 - výhodou
- znalosť anglického jazyka - výhodou
- znalosť Autocad - výhodou
- vodičský preukaz skupiny B - výhodou
Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť, zodpovednosť, ústretovosť, spoľahlivosť

Spoločnosť je etablovaná medzi poprednými stredoeurópskymi hráčmi na trhu poskytovania služieb v oblasti zabezpečenia vysokonapäťových a nízkonapäťových inštalácií. S tým úzko súvisí projektová a výrobno-montážna elektro činnosť.

Každý projekt je pre nás unikátny a ku každému pristupujeme individuálne. Naše dlhoročné skúsenosti, odbornosť našich zamestnancov a technické vybavenie sú hlavnými piliermi našej spoločnosti a vďaka nim máme za sebou množstvo úspešných projektov v každom odvetví nášho pôsobenia.

Našou hlavnou náplňou je komplexné pôsobenie v elektroenergetike a to od projektovej činnosti, cez elektromontáže, výrobu rozvádzačov, následné revízie a servis elektrických zariadení vysokého, nízkeho napätia a slaboprúdových zariadení. Spoločnosť zabezpečuje všetky spomínané činnosti vlastnými kapacitami. Vďaka skúsenostiam našich zamestnancov vieme zaručiť najvyššiu kvalitu a precíznosť prevedenia dodaných prokjektov.

„Neustále sledovanie nových trendov na medzinárodných trhoch nám umožňuje realizáciu našich projektov na špičkovej svetovej úrovni, čo prirodzene vedie k spokojnosti našich zákazníkov. Zároveň nám úcta k tradícii, tím kvalitných odborníkov a roky pôsobenia v energetickom sektore pomáhajú v dosahovaní nášho cieľa.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3490253  Dátum zverejnenia: 11.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac