Можливість для людей з України

Kuchár/kuchárka

BBDS, spol. s r.o.

Miesto práce
Penzión Zornička **, Donovaly
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava teplých a studených jedál, zabezpečenie kvality jedla
- racionálne riadenie zásob, minimalizácia odpadu
- zodpovednosť za čistotu pracovného prostredia
- dodržiavanie hygienických zásad, čistoty v kuchyni a prípravovni zeleniny
- kontrola príjmu a výdaja tovaru

- zamestnanecké oblečenie
- strava v penzióne (aj mimo služobných dní)
- ubytovanie v penzióne zdarma (aj mimo služobných dní)
- pobytový balíček zdarma pre najbližších rodinných príslušníkov
- mladý kolektív, nadčasové hodiny platené, príplatky za prácu cez víkend/sviatok

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: [email protected].

Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti BBDS, spol. s r.o. svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť

Viac informácii o penzióne nájdete na www.penzionzornicka.sk alebo FB:Penzión Zornička - oficiálny profil. Prevažnú väčšinu našich hostí tvoria skupinové pobyty (lyžiarske zájazdy, školy v prírode, duchovné obnovy).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3408965  Dátum zverejnenia: 9.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac